Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

  • Index
  •  » Życie codzienne
  •  » Pilnie potrzebuje namiary na laryngologów specjaliz.się w guzach krtan

#1 2014-11-01 22:09:34

 gaja005

Member

Skąd: Police k.Szczecina
Zarejestrowany: 2014-08-10
Posty: 25
Punktów :   

Pilnie potrzebuje namiary na laryngologów specjaliz.się w guzach krtan

Ostania wizyta w Poznaniu i diagnoza- guz krtani (niezłośliwy) się powiększył i córce grozi usunięcie krtani.!!!! Pojechaliśmy na rezonans i do zabiegu ale po tym badaniu odesłano nas do domu. Lekarze muszą się skonsultować.Masakra. Powiedziano nam iż gdyby to była osoba dorosła to natychmiast by usunięto krtań. Stąd prośba do was o namiary na lekarzy laryngologów bądz to w kraju bądź nawet szpitale za granicą specjalizujące się w tematyce guzów krtani u dzieci. Jak na razie udało mi się skontaktować z dr  Bieleckim z Katowic który zainteresował się naszą sytuacją. Proszę o info. Im więcej kontaktów tym lepiej!
Tak jak wcześniej pisałam guz krtani który ma córcia jest niezłośliwy jest to masa włóknista z ogniskami zapalenia. Córcia jest po dwóch operacjach wycięcia przy drugiej operacji nie wycięto do końca a teraz odrosło i straszą nas usunieciem krtani.

Ostatnio edytowany przez gaja005 (2014-11-01 22:16:49)

Offline

 

#2 2014-11-04 15:41:48

 kasiac1973

Member

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 241
Punktów :   

Re: Pilnie potrzebuje namiary na laryngologów specjaliz.się w guzach krtan

Jak dla mnie to dobrze,że zainteresował się Waszą przypadłością dr Bielecki.Nie znam (bynajmniej w naszym kraju) lepszego fachowca,bądź też się po prostu z takim nie spotkałam.Nie załamujcie się chociaż wiem,że niełatwo z taką diagnozą.Myślę,że w Katowicach na laryngologii są dobrzy specjaliści,usuwają niejednokrotnie różne guzy,brodawczaki i inne świństwa.Jedźcie właśnie tylko tam.Życzę zdrówka.
Pozdrawiam-Kasia.

Offline

 

#3 2014-11-04 17:48:11

 Kaska

Member

3704188
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 320
Punktów :   

Re: Pilnie potrzebuje namiary na laryngologów specjaliz.się w guzach krtan

Możecie jeszcz spróbować konsultować u dr Zawadzkiej w Warszawie, ale ja rówież uważam , że nie ma lepszych specjalistów w Polsce od Katowic. Pozdrawiam, Kaska

Offline

 

#4 2014-11-04 18:30:35

 gaja005

Member

Skąd: Police k.Szczecina
Zarejestrowany: 2014-08-10
Posty: 25
Punktów :   

Re: Pilnie potrzebuje namiary na laryngologów specjaliz.się w guzach krtan

Dziękuję dziewczyny
Działamy gdzie się da. Dokumenty wysłane do dr Bieleckiego, czekamy na odpowiedź.

Offline

 
  • Index
  •  » Życie codzienne
  •  » Pilnie potrzebuje namiary na laryngologów specjaliz.się w guzach krtan

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki http://youtube-tracks.online CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky Ciechocinek masaże