Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#16 2009-08-17 15:15:19

mirka

Member

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-09-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: Pseudomonas w rurce

Edzia na  "złocistego gronkowca" jest broncho-vaxon - szczepionka doustna, rożni mądrzy piszą również, żeby podawać równolegle "liść oliwny".
Wypróbowaliśmy liścia - działa  - jedyny minus, że Józik już się uczulił (co mnie nie zdziwiło, bo delikwent uczula się na wszystko), wiec nici z kuracji...

Offline

 

#17 2009-08-19 10:24:52

 edzia

Member

Skąd: Czarnków/Hohenpeissenberg
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 106
Punktów :   

Re: Pseudomonas w rurce

O dziekuje bardzo za ta wskazowke mirka byc moze bedziemy musieli sprobowac szczepionki, bo jak na razie to ja nie widze znacznej poprawy po TOBI. Ponawiam pytanie jakie zadala tulipan a propos szczepionki PSEUDOVAC... czy ktos z Was jeszcze "potraktowal" ta szczepionka? Pytam z ciekawosci, nie mamy na razie tego swinstwa - pseudomonas, ale nie wykluczone, ze kiedys bedziemy miec...

Ostatnio edytowany przez edzia (2009-08-27 05:18:47)

Offline

 

#18 2012-04-10 14:11:58

 monikalob

Member

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 14
Punktów :   

Re: Pseudomonas w rurce

Witam.
    Moja córcia była leczona w szpitalu na pseudomonasa 4 antybiotykami przez 3 tygodnie. Skutek- 920zł do zapłacenia za szpital, zszargane nerwy, a bakteria jak była, tak jest dalej. W domu stosowałyśmy antybiotyk w inhalacjach, ale bez skutku.
    Dzięki Wam wiem już, że jest szczepionka. Przekazałam nazwę lekarzowi z hospicjum. Powiedział, że to jakaś nowość, bo o tym nie słyszał( z postów wiem, że to wcale nie nowość! ). W każdym razie skontaktował się z lekarzem zajmującym się kalendarzami szczepień, a ten też nic nie wie na temat szczepionki. Razem uradzili, że jeśli bardzo będę chciała, to zaszczepią mi dziecko, ale na moją odpowiedzialność.
    Tak więc mam pytanie do tych, którzy szczepili dziecko, czy szczepienie pomogło? Czy były skutki uboczne? Czy mam się czego obawiać?
    Dodam, że córcia często miewa infekcje oskrzeli. Ma sporo wydzieliny w rurce. Po tych 3tygodniach w szpitalu wydzieliny było zdecydowanie mniej, ale ostatnio trafiła na OIOM, a po powrocie z oddziału jest jej znów dużo.

Pozdrawiam serdecznie!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy BĂĄnovce nad Bebravou przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs łódz Szamba betonowe Tarnobrzeg to rozwiązanie Szambo betonowe Piotrków Trybunalski Ciechocinek wellness pakiety malowanie elewacji warszawa