Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2011-05-29 20:12:07

 Smarmen

Member

Skąd: Świętokrzyskie
Zarejestrowany: 2011-05-29
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Jestem nowy... ale już trochę starszy :)

Witam cieplutko
Mam na imię Krzysiek. Wiem, że to forum głównie o dzieciaczkach, ale ja już tu u Was sporo podpatrzyłem - DZIĘKUJĘ!  Bo zaglądam tu od października ubiegłego roku a mam takie "całkiem większe dziecko" czyli moją żoneczkę - Anię:)
Ja mam Anię a Ania ma LGMD i od października 2010 także i rurkę tracheo. Rura uratowała Ani życie, ale przy okazji tak ją "pokochała", że teraz nie chce odejść, no i mamy z tym problem.
Rozpoczęliśmy teraz nowy etap w naszej podróży i postanowiliśmy wszystko spisywać, bo może komuś się przyda?  http://lgmd.andreovia.pl/ Będę Wam wdzięczny za konstruktywne komentarze.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę - niech moc zawsze będzie z Wami:)

Ostatnio edytowany przez Smarmen (2011-05-29 20:21:58)

Offline

 

#2 2011-05-29 20:58:17

Puchatek

Member

Call me!
Skąd: lubuskie
Zarejestrowany: 2009-06-28
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: Jestem nowy... ale już trochę starszy :)

Witam cieplutko nowy!
Jesteś świetny, profesjonalny.... tylko rzuciłam szybko na waszą stronkę, REWELACYJNA już ją uwielbiam.
Przeczytam wszystko!

Offline

 

#3 2011-05-29 21:18:37

 atusia

Member

Skąd: Kujawsko-pomorskie
Zarejestrowany: 2010-11-16
Posty: 268
Punktów :   

Re: Jestem nowy... ale już trochę starszy :)

Witam serdecznie. W marcu po cudownych 2 latach straciłam synka, był także na rurce - czytając Pana osiem przykazań przypomniałam sobie ten czas, gdy kierowałam się podobnymi zasadami. Lekarze nam bardzo często zamykali drzwi przed nosem mówiąc: "Pani sobie odpuści bo nie warto", a my wchodziliśmy oknem z informacją, że warto. Czytając Pana tekst ma się wrażenie, że ma Pan w sobie jeszcze duże pokłady siły i miłości. Bez miłości nie byłoby walki, a bez walki nie można by pewnie przedłużyć życia Pani Ani. Proszę trzymać się tych 8 przykazań. A na koniec dodam jeszcze, że: 
"...myślom może czasem zabraknąć słów,
ale uczuciom nigdy.One zawsze są wymowne,
nawet wtedy, kiedy milczą..." I czasami wystarczy być, by druga osoba czuła, że nie jest sama.
Życzę  duuuuużoooooo siły

Offline

 

#4 2011-05-30 06:53:23

 Smarmen

Member

Skąd: Świętokrzyskie
Zarejestrowany: 2011-05-29
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Jestem nowy... ale już trochę starszy :)

Ech, kurcze - niby mężczyźni nie płaczą, ale czasami...  Ogromnie Wam dziękuję, ale nie za komplementy, tylko za ten niesamowity klimat. Jestem z Anią ponad 10 lat i przy niej odkrywam inny świat. Trudny, ale chyba najbardziej prawdziwy. A Wy to wszystko też wiecie i tak łatwo się wtedy porozumieć Mam jeszcze prośbę - napisałem, że jestem trochę starszy tak dla informacji. Ale lubię, kiedy inni mówią mi po imieniu Pozdrowionka - miłego dnia!

Offline

 

#5 2011-05-30 11:16:03

Basik

Member

22586075
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 512
Punktów :   

Re: Jestem nowy... ale już trochę starszy :)

Witam się serdecznie:)

Blog pełna profeska, medyczno-techniczno-informacyjny.

Życzę nieustającej miłości jako lekarstwa i wiary w każdy dzień.

Offline

 

#6 2011-05-30 18:18:30

 atusia

Member

Skąd: Kujawsko-pomorskie
Zarejestrowany: 2010-11-16
Posty: 268
Punktów :   

Re: Jestem nowy... ale już trochę starszy :)

Do Smarmen 

Masz rację towarzyszenie osobie w chorobie bardzo odbiega od rzeczywistego świata nastawionego na konsumpcję, ale mam takie samo zdanie jest to jedyny świat prawdziwy...  I wbrew opiniom innych osób można być szczęśliwym. "... Świat staje się piękny w wymiarach serca...". Po starcie synka wróciłam do pracy i obłuda ludzi w około mnie wykańcza. Tak wiele z nich nie docenia tego co ma, wiecznie im mało, a nam opiekującym się chorymi do szczęścia wystarcza tak niewiele - wystarczy uśmiech, przytulenie. Gdy Marcel był już słabiutki do szczęścia wystarczało mi jego zaciśniecie  mojego palca.  Najważniejsze to nie poddawanie się... Z każdym dniem "czas przynosi radę. Należy oczekiwać jej cierpliwie. Bywa, że trzeba zawierzyć chwili..."
Samych słonecznych chwil życzę.

Beata

Offline

 

#7 2011-05-30 19:17:23

 wiktor2010

Member

13455360
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 236
Punktów :   
WWW

Re: Jestem nowy... ale już trochę starszy :)

Witamy serdecznie i życzymy dużo miłości bo to prawda że bez niej ani rusz...
Agnieszka

Offline

 

#8 2011-05-31 16:56:07

 Kaska

Member

3704188
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 320
Punktów :   

Re: Jestem nowy... ale już trochę starszy :)

Witamy serdecznie, ten nasz świat, pozwala docenić każdą chwilę, uczy pokory i to jest najpiękniejsze. Pozdrawiam cieplutko

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com/ Проживание Башка fryzjer dla psów gliwice pakiety spa Ciechocinek transferpolska poxilina wrocław