Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2008-04-04 12:21:53

rudabytom

Member

1022787
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 180
Punktów :   
WWW

witam.. mam pytanie odnośnie ssaka

witam wszystkich...mam prożbę czy ktoś może mi pomóc... muszę wymienić ssak ale nie jestem pewna na jaki.... znalazłam ssak firmy novamed http://www.novamed.pl/sklep/?product=317 czy ktoś może zna te ssaki i powie mi czy są dobre:) ja muszę mieć na akumulator bo z małą mam częste wizyty u lekarzy... bardzo dziękuję za pomoc.. pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-04-04 14:21:13

gofer73

Administrator

4643120
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 872
Punktów :   
WWW

Re: witam.. mam pytanie odnośnie ssaka

Ruda proponuje uważnie przeczytać wszyskie wątki w tej kategorii oraz kategorii linki. Temat ssaka był tu juz wielokrotnie poruszany. Na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania


Gofer Mama Precla SMA I, 8 lat
www.preclowastrona.blox.pl

Offline

 

#3 2008-04-04 14:25:40

rudabytom

Member

1022787
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 180
Punktów :   
WWW

Re: witam.. mam pytanie odnośnie ssaka

Hej.. właśnie czytałam i już sama nie wiem który jest dobry ssak... dlatego może ktoś z was ma ten ssak i zna go z własnego doświadczenia...bo cena naprawdę jest nie wysoka...

Offline

 

#4 2008-11-28 21:17:46

ludvia032

Member

6852573
Skąd: Trzcianka
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 37
Punktów :   

Re: witam.. mam pytanie odnośnie ssaka

Heh tak buszuje i buszuje no i moge sie wypowiedziec choć jest juz pewno za poxno, ale moze jak ktos bedzie mial wątpliwości co do ssaka o którym wspomniala Iza, ssak ktory mozna zobaczyc klikajac na adres w poscie Izy moge polecic gdyz od samego poczatku go mamy i jestem bardzo zadowolona:)

Offline

 

#5 2008-12-06 22:21:16

mrowka

Member

Call me!
Skąd: Głosków k/Warszawy
Zarejestrowany: 2008-07-25
Posty: 23
Punktów :   

Re: witam.. mam pytanie odnośnie ssaka

My też korzystamy z tego modelu ssaka od maja 2008 i w sumie jest ok, choc chyba trochę źle sformatowałam baterię i dośc krótko teraz trzyma. Chciałam go oddac do naprawy w ramach gwarancji ale kazali mi odesłac a nie mogę bo nie mam innego w domu, więc chyba spróbuję jeszcze popracowac nad tym akumulatorem. Podstawowa zaleta: jest cichy. Wada: dosyc duży (chociaż lekki) i w zestawie nie ma torby (poprzedni mieliśmy z firmy Laerdal i miał torbę do zapakowania ssaka w podróż lub na spacer).

Offline

 

#6 2009-02-26 11:14:47

JOLA

Member

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 48
Punktów :   

Re: witam.. mam pytanie odnośnie ssaka

A ja mam kochani pytanie odnośnie ssaka sieciowo akumulatorowego DeVilbiss dostałam wczoraj z hospicjum i na jakiej zasadzie on działa włączyłam go na cała noc naładował sie i jak go nie bede narazie używac to nic sie chyba nie dzieje może on stac naładowany? moze głupio pytam a jak chce go np. podłączyc do gniazdka to ten zasilacz musi cały czas by bo nie ma wejścia bezposrednio do ssaka tylko do zasilacza i do ssaka.To jak jest włączony do prądu to nie szkodzi akumulatorowi bo on wtedy swieci.Ta instrukcja tak tez dziwnie opisana. pozdrawiam odpowiedzcie.

Offline

 

#7 2009-02-26 12:42:27

gofer73

Administrator

4643120
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 872
Punktów :   
WWW

Re: witam.. mam pytanie odnośnie ssaka

mam taki ssak i odnoszę wrażenie że jak jest podłączony do prądu to pobiera zasilanie z sieci, a jak nie to z akumulatora. My do prądu podłączamy ssak na noc, a w dzien korzystamy z akumulatora. Starcza na caly dzień, nawet przy częstym odsysaniu


Gofer Mama Precla SMA I, 8 lat
www.preclowastrona.blox.pl

Offline

 

#8 2009-02-26 14:17:23

JOLA

Member

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 48
Punktów :   

Re: witam.. mam pytanie odnośnie ssaka

Dzięki Gofer73 no właśnie szkoda że niema kabla żeby np.zasilacz zaoszczędzic a tylkon wrazie potrzeby ładowac.No okey POZDRAWIAM SERDECZNIE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki Szamba betonowe Hrubieszów Ciechocinek wellness pakiety malowanie elewacji warszawa