Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#16 2008-01-27 23:58:12

JuliaTe

Member

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 28
Punktów :   

Re: Marka rurki

Debesiu, ja też bardzo proszę o katalog tyco: a.julia@interia.pl Dzięki...

Offline

 

#17 2008-01-28 10:51:30

motylek

Member

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 58
Punktów :   

Re: Marka rurki

Ja też bardzo bym prosiła o katalog TYCO.Miłego dnia życzę.       motylek@onet.eu

Offline

 

#18 2008-04-04 14:20:07

rudabytom

Member

1022787
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 180
Punktów :   
WWW

Re: Marka rurki

Hej.. Moja córeczka używała rurki neo Shiley , później zmieniliśmy na portex foniatyczne ale okazały się złe i wróciliśmy na neo shiley ona używa rozmiar 3.5 i też daje dźwięki potrafi krzyczeć... ta rurka jest ruper bo naprawdę jest malutka i bardzo miekka. ja sama wymieniam rurki wiec wystarczy ja wygotować i można s powrotem założyć.. mi zostało kilka rurek portex foniatycznych z niebieską linią rozmiar 3.5 jak ktoś potrzebuje to proszę o kontakt.... pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Szamba betonowe Wyśmierzyce CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky BetonovĂŠ JĂ­mky ČervenĂ˝ Kostelec przegrywanie kaset vhs łódz Ciechocinek restauracje