Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#31 2010-12-12 16:40:51

Warson

Member

2843896
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 16
Punktów :   

Re: Życie codzienne, Sprzęt, Zabiegi, co gdzie i jak, Jesteśmy Zieloni

Witam serdecznie, w troszke lepszym humorze bo... za kilka dni wreszcie po 3 miesiacach wychodzimy do domu :-)

ale jest niepewność bo jednak do chemi nadal nie kwalifikują Malwinki a my się boimy że samo nic się nie uleczy...
ale wiara w cuda jest.

Z hospicjum wczoraj otrzymaliśmy nowiutki sprzęt (widać że zafundowany z WOŚP, są naklejki) a dostaliśmy:

Koncentrator Tlenu
Ssak Akumulatorowy
Pulsoksymetr Akumulatorowy

Jesteśmy w trakcie załatwiania Konta 1% i innych rzeczy bardziej związanych z finansami do życia w domu.

Zapytam jeszcze raz gdzie się zaopatrujecie w:

Cewniki do Odsysania
Kominki do Rurki tracheostomijnej
Rurkie tracheostomijne
Waciki
sprzęt do higieny mam na myśli "neomycyne", "ocenisept"
opaski na szyjkę do rurki tracheostomijnej...


edit 16.12.2010er.

witam serdecznie,  szkoda że w naszym temacie już mało kto odpisuje.

Chciałem się pochwalić że jestesmy już w domku po 4 miesiacach leżenia w szpitalu.

Ogolnie stan Malwinki jest dobry lecz rokowanie niepewne.
Dostaliśmy SSAK, koncentrator tlenu, Pulsoksymetr z hospicjum Corda w Mysicach, gdy go zobaczyliśmy byliśmy wniebowzieci z zewnatrz prawie jak nowy, ssak akumulatorowy, pulsoksymetr również ale...

no właśnie ale, ssak gdy go włączamy chodzi jak "wiertarka" Malwinka w nocy za każdym razem się budzi, mamy tego dość.. nie wiemy co mamy robić, co do Koncentratora to był fajny przez pierwszych kika godzin po czym stwierdziliśmy że też jest za głośny i tak 3 razu puka jakby napełniał gdzieś powietrze czy jakoś dziwne takie... Nie wiem czy są i skąd załatwić jakiś bardzo cichy ssak i koncentrator, jesteśmy w trakcie pisania pism do fundacji, bo chyba na dłuższą mete nie wyrobimy.. w ogóle ciekawe ile to zjada prądu itp itd... i tak jak wspomniałem wyżej te rurki i wszsytko przyjechaliśmy do domu ale teraz sie zacznie jazda, jesli ktoś może pomóc w kilku słowach to bardzo proszę i dziękuję za rady.

Koncentrator mamy taki:
http://www.devipol.pl/uzywane.html

ssak mamy taki:
http://www.devipol.pl/vacuaide.html

Ostatnio edytowany przez Warson (2010-12-17 00:03:59)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alojamiento Sahlenburg Overnatning Fedderwardersiel Palolem Ciechocinek wellness pakiety malowanie elewacji warszawa wodomierze wrocław