Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#16 2015-12-31 18:19:06

 aniamil22

Member

Skąd: Maków Maz.
Zarejestrowany: 2013-08-15
Posty: 79
Punktów :   

Re: Zaszycie stomii

Powiem tak, my w Katowicach byliśmy dwa razy na endoskopii dr Bielecki nigdy w prost nie powiedział czy rura była potrzebna czy nie, ale kiedyś tylko powiedział mi tak rurę było łatwo założyć, tylko teraz nie ma komu wyjąć, ale poradzimy sobie. Myślę że decyzja o założeniu była bardzo pochopna (robiła to Warszawa), ale nie ma co gdybać widać wtedy było to konieczne, jeżeli chodzi  o zabiegi to Jaś nie miał robionych żadnych operacji, wyjęcie rury to też totalne zaskoczenie, pojechaliśmy w czerwcu na endoskopie a mały z bloku zjechał bez rury, pamiętam tylko ogromny strach jaki we mnie zagościł, bo nie wiedziałam jak poradzę sobie bez tej rury, zabawne nie, jeździliśmy prawie 500 km żeby się jej pozbyć a kiedy mały jej nie miał nie wiedziałam jak bez niej będzie. Jaś to taki dziwny przypadek od samego początku, porostu jest troszkę inny, ale każde dziecko jest inne.

Offline

 

#17 2015-12-31 23:35:44

Goodz

Member

Zarejestrowany: 2015-12-29
Posty: 17
Punktów :   

Re: Zaszycie stomii

My tez nie musieliśmy mieć wcale rury zakładanej, ale w Prokocimiu tak było łatwiej bo nikt nie miał odwagi przeprowadzić prostego zabiegu. Tracheo miała być na chwilę ale tak już rok minął. Źle dobrana rurka spowodowała wiotkosc tchawicy i to co mamy teraz to powikłania po źle zrobionej tracheotomi.  Mam nadzieję że dr Bielecki pomoże nam się tego cholerstwa pozbyć bo bardzo bym chciała żeby Antoś mógł normalnie się rozwijać. A co do bycia innym to coś wiem na ten temat bo Antoś jako skrajny wcześniej miał nie przeżyć jednej doby a jest cudownym dwulatkiem. Mam nadzieję że się spotkamy i będzie okazja się poznać. Pozdrawiamy.

Offline

 

#18 2018-04-03 11:22:03

agnieszka50035

New member

Zarejestrowany: 2017-07-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zaszycie stomii

Witam chciałam ponowić wątek. niebawem wybieram się z moją córeczka na plastykę stomii do Katowic. proszę o informację ile pozostaje się w szpitalu po takim zabiegu, na czym on polega i czy po tym zabiegu blizna jest mniej widoczna oraz jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujecie aby zmniejszyć widoczność blizny. i jeszcze jedno czy trzeba zgłaszać się kolejny raz do usunięcia szwów czy stosują może samo rozpuszczalne, bo my mamy dość daleko do Katowic. Dziękuję

Offline

 

#19 2018-04-18 15:05:07

Diter55

New member

Zarejestrowany: 2018-04-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zaszycie stomii

Nie wiesz gdzie kupisz odzież i akcesoria BHP takie jak bluzy, spodnie, buty, kurtki, okulary czy rękawice? Polecam Ci sklep internetowy https://www.twojazagroda.pl/, w którym jest naprawdę mnóstwo ciekawych rzeczy tego typu do wyboru.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world Hanmer Springs Germany Tivat Hotels Wenkendorf auf Fehmarn Ciechocinek wellness pakiety malowanie elewacji warszawa wodomierze wrocław