Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2014-08-14 22:08:41

 gaja005

Member

Skąd: Police k.Szczecina
Zarejestrowany: 2014-08-10
Posty: 25
Punktów :   

Orzeczenie o niepełnosprawności bez punktu 7.

Jak pisałam wcześniej córcia miała operacje (dwie) wycięcia guza (przetoki) krtani. Ma zdiagnozowane zwężenie podgłośniowe krtani od wczesnego dzieciństwa. W maju zrobiono jej tracheotomię. Przed nami być może jeszcze jedna operacja gdyż całości nie wycięli. Po wszystkim mają wyjąć rurkę. W lipcu stanęłam na komisji dot. Orzeczenia. Przyznano nam na 2 lata oraz pkt 8, bez pktu 7 czyli dziecko nie potrzebuje stałej opieki osoby dorosłej. Czy ktoś miał podobną sytuację w której odmówiono tego pktu dziecku z tracheostomią? I jak to się dalej potoczyło? Dla mnie jest do nie do pomyślenia. Córcia ma 4 lata.
Nadmienię iż napisaliśmy odwołanie ale nie mam zielonego pojęcia co będzie dalej.

Ostatnio edytowany przez gaja005 (2014-08-24 22:30:33)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel.pl Nata Riverside Airbnb Apartamento Moderno en Zona 10 spuszczel domowy dentysta rydułtowy