Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2014-05-15 21:48:52

natalka8510

Member

Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 33
Punktów :   

Pytanie odnosnie powaznych operacji

Witam was.Czy sa tu dzieci ktore mialy powazniejsze operacje?Chodzi mi o zanikowcow.Moja córka ma bardzo skrzywiony kręgosłup - KIFOSKOLIOZA - i lekarz mowi ze na ta chwile ( poki nie podważymy naszej diagnozy ) nikt sie nie podejmie operacji pewnie chodzi o znieczulenie.......Stad moje pytanie.Ania jest teraz po chorobach  ( zapalenie pluc 2x w krotkim przeciagu czasu ) wiec nadrabia to co wywalczyla ale dotychczas byla w dobrej kondycji oddycha samodzielnie.Silna babka.A moze slyszeliscie gdzie jeszcze chwala ortopedow od kregoslupow?Z gory dziekuje za pomoc.Pozdrawiam serdecznie


>>>www.aniakarolewicz.republika.pl<<<

Offline

 

#2 2014-05-18 19:58:40

Basik

Member

22586075
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 512
Punktów :   

Re: Pytanie odnosnie powaznych operacji

Chwalą  ortopedów w Klinice Rehabilitacji i Ortopedii w Zakopanem.
Robia skomplikowane operacje kręgosłupów wg opinii ordynatora do czasu kiedy pacjent jest w miarę wydolny oddechowo..
Nam odmówiono ze względu na niewydolność oddechową:(

Offline

 

#3 2014-05-25 21:18:58

natalka8510

Member

Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 33
Punktów :   

Re: Pytanie odnosnie powaznych operacji

O dzieki za trop Kogos konkretnego tam szukac?Moja Ania tylko w nocy ma respi jak jest  zzdrowa i to w sumie nie przez to ze spada saturacja tylko zeby odpoczela.

Ostatnio edytowany przez natalka8510 (2014-05-25 21:22:18)


>>>www.aniakarolewicz.republika.pl<<<

Offline

 

#4 2014-06-06 21:50:17

debesia

Member

Skąd: Pilawa k/Piaseczna
Zarejestrowany: 2007-04-20
Posty: 68
Punktów :   

Re: Pytanie odnosnie powaznych operacji

Polecam Lublin dr Fatyga. Fantastyczny człowiek ale przedewszystkim fachowiec.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Kielce Kapowlito Real Estate Casa #1 Mon Plaisirweg https://www.hotels-world.pl/ Lodging Lillehammer Ла-Тест-Đ´Đľ-Бюш konstrukcje stalowe częstochowa nocleg ciechocinek komornik warszawa ursus malarz warszawa cena