Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2013-06-07 20:59:58

exy117

Member

Zarejestrowany: 2009-11-16
Posty: 68
Punktów :   

Czerwone plamy

Może ktoś miał podobny problem .Mojej Asi zrobiły sie czerwone ciepłe plamy po obu stronach ud i na przedramieniu zmiany są dość duże.

Offline

 

#2 2013-06-14 15:44:00

 CzaRna86

Member

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 97
Punktów :   

Re: Czerwone plamy

Michała raz mi tak wysypało. Tyle, że u Niego plamy pojawiły się na udach i rękach. Czerwone, lekko wypukłe w dotyku.
To było uczulenie na jeden rodzaj kaszki- owoce leśne. Tak przynajmniej wywnioskowałam ponieważ tego dnia do jego diety wprowadziłam właśnie tą kaszkę. Poza tym dostał ją rano- po tym bardzo szybko Go wysypało właśnie.
Drugi raz w połowie dnia też dostał ta kaszkę (nie wiedziałam jeszcze wtedy, że ona powoduje plamki) i znów po kilku minutach dziecko było całe w plamkach.
Najgorsze było to, że gdy po drugim wysypaniu pojechałam do lekarza, plamki zniknęły...i miałam wrażenie, że doktorowa uważa mnie za przewrażliwioną matkę
Nie umiała nic doradzić.

W każdym razie od tamtej pory Michał nigdy więcej nie dostał tej kaszki i plamki nie powtórzyły się.
Takie uczulenia mogą być od wszystkiego... najlepiej iść do lekarza, jeśli zmiany utrzymują się nadal.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
鲁伊多索 Przydomowe szamba betonowe Zgorzelec https://www.worldhotels-in.com