Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2013-02-15 15:20:53

 lula26

Member

Skąd: legnica
Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 252
Punktów :   

orzeczenie o.....a oddzielny pokój.......

Witam pierwszy raz w orzeczeniu o niepełnosprawności Laura wymaga prawa do zamieszkiwania w oddzielnym pokoju.czy to coś zmienia i mogę się starac o jakieś dofinansowanie np.z Pcpr-itp.czy poprostu jest zaznaczone w orzeczeniu i tyle?bo jak składałam dok.i pytałam o to to Pani ktora przyjmowała powiedziała że mała jest za mała więc nie pisałam a w orzeczeniu dostała,prosze napiszcie wszystko co wiecie na ten temat.

Offline

 

#2 2013-02-15 19:18:31

 atusia

Member

Skąd: Kujawsko-pomorskie
Zarejestrowany: 2010-11-16
Posty: 268
Punktów :   

Re: orzeczenie o.....a oddzielny pokój.......

Witam, każdy zapis ma sens. Niestety już nie wszystko pamiętam, bo Marcelka nie ma z nami już drugi rok. Pamiętam , że zapis o oddzielnym pokoju był ważny w Mopsie gdy starałam się o dodatek 153 zł. lub dopłatę do czynszu z Mopsu.

Jeśli orzeczenie jest nie po Twojej myśli warto się odwoływać, ale warto też gromadzić odpowiednią dokumentację na poparcie.

Przepraszam, że nie pomogłam, ale moja pamięć jest coraz słabsza

Powodzonka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Tarnobrzeg to rozwiązanie mapa fotowoltaiki spuszczel domowy dentysta rydułtowy