Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2011-01-18 13:46:39

 edzia

Member

Skąd: Czarnków/Hohenpeissenberg
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 106
Punktów :   

Dodatki do Kimba Spring

Witam, mam pytanie, jakie polecacie dobrac dodatki do Kimba Spring, czy orientujecie sie moze ile np. kosztuje budka, czy podnozek?

Offline

 

#2 2011-01-19 10:40:22

anysz2

Member

4354711
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 286
Punktów :   

Re: Dodatki do Kimba Spring

Nie pamiętam cen, ale co do dodatków to wszystko zależy od tego czy twoje dziecko siedzi, wstaje, czy leży. Mój syn jest bardzo wiotki i z dodatków (oprócz stelażu do wózka z półką na respirator) zamówiłam właśnie podnóżek regulowany (można go ułożyć poziomo do leżenia), tzw. "spodenki" czyli pasy wokół ud, które zapobiegają zsuwaniu przy pozycji półsiedzącej, pasy 5 punktowe, regulowany zagłówek pomagający utrzymać głowę w odpowiedniej pozycji, budkę (uważam że jest niezbędna, chroni od wiatru, deszczu i słońca).
przednie koła w wózku mam obrotowe, z możliwością blokady do jazdy prosto.
Z dodatków, które okazały się kompletną wtopą jest pozioma barierka - to dla dzieci bardziej siedzących jest, ja zamówiłam, bo myślałam, że zamontuję do niej jakieś zabawki, ale przy pozycji półleżącej barierka wypada przy udach, więc nigdy jej nie używamy. Ale jeśli Twoje dziecko siedzi, to barierka może być pomocna.
Mam jeszcze parasol od słońca - na szczęście nie kupiłam tego  z Kimby, tylko zwykły do wózka za 20zł, ale i tak go nie użyłam ani razu zasłaniał mi dziecko.
Zastanawiałam się też czy nie zamówić stelażu do wózka do domu, ale ponieważ mamy małe mieszkanie to bałam się zagracić je drugim stelażem i jak potrzebujemy, żeby młody siedział na foteliku z nami to po prostu wsadzamy go w wózek.

Offline

 

#3 2011-01-20 08:36:14

gofer73

Administrator

4643120
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 872
Punktów :   
WWW

Re: Dodatki do Kimba Spring

stelaż do domu jest bardzo w porządku. Dodatkowo dla starszych dzieci polecam stolik - przydaje się przy różnego rodzaju pracach manualnych.


Gofer Mama Precla SMA I, 8 lat
www.preclowastrona.blox.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
potracheotomii.pun.pl Ciechocinek restauracje