Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2009-11-21 19:22:55

judyta

Member

Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 141
Punktów :   

łóżko

hej

szukam łóżka dla córki, podzielcie sie swoim doświadczeniem
buszujac po necie trafilam na takie:
http://kayserbetten.de/cms/front_content.php?idcat=75

Offline

 

#2 2009-11-22 14:14:02

pmajkap

Member

Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 95
Punktów :   

Re: łóżko

my kupiliśmy sosnowe które rosnie z dzieckiem w Ikei, jeśmy bardzo zadowoleni: szerokie, wygodne i ma porządny stelarz pod materacem
pozdrawiam
Majka

Offline

 

#3 2009-11-22 18:49:34

księciunio

Member

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: łóżko

witaj,oglądałam łóżka na stronie którą podałaś ,są rewelacyjne.Jeśli masz więcej informacji na ten temat to poproszę,głównie interesuje mnie cena.Czy myślicie o zakupie takiego łóżeczka?

Offline

 

#4 2009-11-22 22:07:30

Alisha

Member

Zarejestrowany: 2007-09-26
Posty: 96
Punktów :   

Re: łóżko

My za radą Mamy Szymona kupiliśmy :
http://www.akson.pl/oferta/produkt_119.html
jest to łóżko dla dorosłych, jest duże, ale wszystko na nim się mieści , respirator, zabawki, Gosia, masa innych potrzebnych rzeczy. Zaletą jest pałąk, dzięki któremu mogę Gosię grawitacyjnie karmić (podwieszam na tasiemce strzykawkę). Poza tym sprawdza się jako łóżko do rehabilitacji, dzięki pneumatycznnemu podnosnikowi mozna regulować wysokość i nachylenie oparcia i podnóżka. Jest ogromne, zajmuje duzo miejsca to może być wadą, ale u nas się sprawdziło i od prawie dwóch lat działa bez zarzutu...

A z podanego linku to Timmy I / Timmy II farbig REWELACYJNIE WYGLADA !

Ostatnio edytowany przez Alisha (2009-11-22 22:14:06)

Offline

 

#5 2009-11-23 16:01:23

judyta

Member

Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 141
Punktów :   

Re: łóżko

REWELACYJNE WYGLADA I TYLE TEZ KOSZTUJE-ZNALAZLAM CENE OKOLO 25 000 :O znalazlam na forum , w sjklepach sa tylko inf. zeby dzwonic w sprawie ceny

Offline

 

#6 2009-11-24 10:47:49

anysz2

Member

4354711
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 286
Punktów :   

Re: łóżko

Judyta, przejrzałam dokładniej stronę, którą podałaś i te łóżeczka są rewelacyjne! A ja powoli właśnie szukam czegoś dla naszego smyka. Skąd wiesz ile kosztują? Znalazłaś kontakt do jakiegoś polskiego dystrybutora, czy napisałaś do firmy (na stronach jest kontakt).
Normalnie się rozmarzyłam, ze można mieć łóżeczko rehabilitacyjne, a przy tym takie fajne - dziecięce.
Jak masz jeszcze jakieś dodatkowe info to dawaj na forum

Offline

 

#7 2009-11-24 17:40:58

księciunio

Member

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: łóżko

cześć,w sprawie łóżeczek uruchomiłam kontakty w Niemczech i czekam na odpowiedź.Myślałam o zakupie samego mechanizmu,ale zobaczymy co da się zrobić.Mam dostać kontakt na firmę która zajmuje się sprowadzaniem sprzętów rehabilitacyjnych z zagranicy(łóżeczka,wózki,wanny itp)podobno taniej ale jak już zapoznam się co w trawie piszczy to dam znak na forum.

Offline

 

#8 2010-09-15 21:47:52

Tata Piotrusia

Member

Zarejestrowany: 2008-06-21
Posty: 293
Punktów :   
WWW

Re: łóżko

Witam serdecznie po długiej przerwie

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany zakupem łóżek firmy KayserBetten w Polsce, chciałby się zapoznać z ofertą, proszę o kontakt M: 608 869 796

3 m-ce temu zakupiłem dla mojego synka łózkoTimmy II - wiem, że był to bardzo dobry wybór. Łóżko dla niego i dla nas jest super. Słuzy nie tylko do rehabilitacji ale także do zabawy.

Dokonując zakupu, tak się jakoś poukładało, że od niedawna stałem się przedstawicielem tej firmy na Polskę.

23-25.09.2010 na targach "Rehabilitacja" w Łodzi, Hala Sportowa MOSiR , Pawilon 1, stoisko 20A zaprezentujemy łózka IDA i Timmy z możliwością zamówienia z 20 %rabatem.

Będzie więc można bezpośrednoi zobaczyć, dotknąc, zapoznać się z ofertą. Wiem, że to ważne, bo sam szukając dla dziecka łóżka, przeglądając wiele ofert, zawsze się zastanawiałem jakie ono rzeczywiście będzie, czy bedzie odpowiadać mojemu dziecku, czy warte jest ceny.

Na początku przyszlego tygodnia zostanie uruchomiona strona www.rehline.pl na której bedzie można zapoznać się ze szczegółową ofertą - gorąco zapraszam.

Póki co z nową ofertą mozna zapoznać sie na http://www.kayserbetten.de/site/

Pozdrawiam,

Ostatnio edytowany przez Tata Piotrusia (2010-09-15 21:50:57)


Tata Piotrusia

www.okruchyzycia.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
potracheotomii.pun.pl konstrukcje stalowe częstochowa nocleg ciechocinek komornik warszawa ursus malarz warszawa cena