Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#16 2009-10-25 10:13:33

 edzia

Member

Skąd: Czarnków/Hohenpeissenberg
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 106
Punktów :   

Re: wymiennik ciepła i wilgoci (sztuczny nos)

Kochani! U nas nadchodza wielkie zmiany. Szykujemy sie do powrotu do Europy O ile wszystko pojdzie zgodnie z planem i Amelia bedzie zdrowa i gotowa do 12 godzinnego lotu nasze przeniesienie nastapi pod koniec listopada. Konczy nam sie pobyt w U.S. i tym razem los rzuca nas do Niemiec, po czesci jest to nas swiadomy wybor. Cieszymy sie, bo to jednak zawsze blizej domu i rodziny. W zwiazku z tymi zmianami, mam do was pytanie odnosnie filtrow ochronnych na rurke. Jak juz pisalam we wczesniejszym poscie, tutaj filtrow uzywalismy tylko poza domem, natomiast w domu przez wieksza czesc dnia i w ciagu nocy zakladalismy na rurke taka maske, ktora podlaczna byla do podgrzewaczo-nawilzacza powietrza. Od lekarzy z Monachium, gdzie prowadzona bedzie Amelia po naszej przeprowadzce wiem, ze w Niemczech nie stosuje sie takich podgrzewaczo-nawilzaczy. Z Waszych postow wywnioskowalam, ze w Polsce rowniez sie tego nie praktykuje. Napiszcie mi prosze zatem, jak to faktycznie z tymi filtrami u Was wyglada. Rozumiem, ze zakladacie dzieciom kiedy jestescie poza domem, a w domu? Zakladacie caly czas? Spania rowniez z "noskiem"? Pozdrawiam!

Offline

 

#17 2009-10-25 16:17:35

judyta

Member

Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 141
Punktów :   

Re: wymiennik ciepła i wilgoci (sztuczny nos)

hej
ja zakłdam filterek córce zawsze na dworze i na noc, chcialabym rowniec przez caly dzien ale niestety mała gwiazda nie chce w ciagu dnia oddychac z filterki

EDZIA MAM PYTANIE
czy mogłabys pomoc mi kupic takie tasiemki, o ile oczywiscie sa w jakis sposob u "was" dostepne:
Pepper Medical Trach Tube Holder - Model 301
http://www.amazon.com/dp/B0013YCGDG/ref … B0013YCGDG

Ostatnio edytowany przez judyta (2009-10-25 16:22:43)

Offline

 

#18 2009-10-27 09:16:39

 edzia

Member

Skąd: Czarnków/Hohenpeissenberg
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 106
Punktów :   

Re: wymiennik ciepła i wilgoci (sztuczny nos)

Dzieki za odpowiedz Judyta. Jesli chodzi o tasiemke, to mnie sie wydaje, ze model 301 jest dla doroslych. Czy na pewno o taka Ci chodzilo? Napisz odpowiedz na prywatneo maila. Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
potracheotomii.pun.pl Ciechocinek restauracje