Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2009-06-02 15:33:22

rudabytom

Member

1022787
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 180
Punktów :   
WWW

Przedszkole

Witam. Dzisiaj dzwoniono do mnie z ośrodka dzieci niepełnosprawnych gdzie Madzia należy ponieważ jest w programie wczesnego wspomagania i ma ta logopedę, psychologa i rehabilitanta... Pani która dzisiaj dzwoniła zapytała się czy nie chcę zapisać Madzi do przedszkola do nich... Ponieważ Madzia się kwalifikuje bo dziecko musi mieć stwierdzone MPD. I szczerz nie wiem co mam zrobić... zajęcia są codziennie, w trakcie których są odpowiednie zabawy logopedyczne co dla nas jest ważne, psychologiczne i ruchowe. Plus jest jeszcze taki że ośrodek zabiera dziecko spod do i przywozi je do domu... Czy ktoś z was może ma dziecko lub zna dziecko które uczęszcza do takiego przedszkola...??? Pozdrawia Iza   


http://madzia-marcinek.cba.pl/

Ostatnio edytowany przez rudabytom (2009-06-02 15:54:35)

Offline

 

#2 2009-06-02 19:19:10

debesia

Member

Skąd: Pilawa k/Piaseczna
Zarejestrowany: 2007-04-20
Posty: 68
Punktów :   

Re: Przedszkole

Ale Wam zazdroszczę. My chcemy dać Tosię do przedszkola ale nigdzie jej nie chcą przyjąć bo ma rurkę. Nawet przedszkole integracyjne (tylko tak sie nazywa) jej nie przyjęlo bo przecież są zdrowe dzieci.
Muszę szukać dalej. Przy jej niedosluchu byloby lepiej, gdyby przebywala z dziećmi i miała stała opiekę logopedy, pedagoga itp.

Pozdrawiam, Gosia

Offline

 

#3 2009-06-03 00:05:43

rudabytom

Member

1022787
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 180
Punktów :   
WWW

Re: Przedszkole

Hej... To może zorientuj się czy u was niema takiego ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych . Bo same załatwienie żeby dziecko było w programie wczesnego wspomagania jest bardzo proste a wierz mi że warto.. Madzia robi bardzo duże postępy w wymowie a bez rurki jest dopiero dwa miesiące.. Pozdrawiam Iza

Offline

 

#4 2009-06-03 16:57:21

Basik

Member

22586075
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 512
Punktów :   

Re: Przedszkole

W przedszkolu do którego jeździmy z Antosiem są dzieci z MPD i to sporo i jestem zachwycona patrząc jak dzieciaki sie fajnie integruja i uspołeczniają. Chylę czoła Paniom, które karmią te dzieci, myją, przebierają ...

Ja doradzałabym zapisać Madzię, zawsze ewentualnie mozecie zrezygnować gdyby Małej się jednak tam nie podobało. Ale dla ogólnego rozwoju warto posłać do przedszkola.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lowestoft Ubytování Siao Liou-čchiou Bello apartamento en Equipetrol hotel spa w Ciechocinku