Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2009-04-27 15:18:30

anysz2

Member

4354711
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 286
Punktów :   

Kardiomiopatia

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu jedziemy na kontrolę do kardiologa. Jak mały miał rok, to kontrola kardiologiczna pierwszy raz wykazała zmiany w budowie mięśnia sercowego (powiększona prawa strona). Potem, po pół roku, następna kontrola znowu wykazała pogłębianie zmian i przerost całego serca. Włączono nam leki (propanolol). Teraz nie ukrywam, że ze strachem organizujemy następną kontrolę, znowu po pół roku.

Jak to wygląda u was? Podobno kardiomiopatia bardzo często występuje razem z podstawową chorobą, nawet jeśli z początku nie ma problemu, to z biegiem czasu się najczęściej pojawia. Kontrolujecie to?


20.06.2009
Już po kontroli - okazało się, że póki co dobrze działają podawany na stałe propanolol, bo nie ma zmian na gorsze. Bardzo nas  to cieszy, bo przez poprzednie pół roku - bez leków - zmiany następowały bardzo szybko, a teraz jest tak samo jak w styczniu.

Ostatnio edytowany przez anysz2 (2009-06-20 19:18:39)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
potracheotomii.pun.pl twoje nindo poxipol wrocław airedale terrier hodowla gabinet podologiczny Studia