Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2008-06-14 12:00:49

rudabytom

Member

1022787
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 180
Punktów :   
WWW

sterylizacja rurekcji..

Hej... Mam pytanie odnośnie sterylizacji...Wiem że nie powinno się ich sterylizować ale one są bardzo drogie dlatego lekarka pozwoliła mi sterylizować je. Cały czas sterylizowałam je w szpitalu ale teraz sterylizuję  w domu.. Moja córeczka ożywa  rurki shiley neo 3.5 .. ale musi mieć robione gaziki oxycortem i rurka zawsze jest żółta nawet jak ja wyparzę ... czy znacie jakieś inne sposoby sterylizacji rurek w domu .. ja wkładam do wcześniej gotującej sie około 10 minut wody i zostawiam na kilka minut... proszę o pomoc..bo słyszałam coś na temat wody utlenionej ale nie wiem nic więcej...pozdrawiam...

Offline

 

#2 2008-06-15 10:08:55

debesia

Member

Skąd: Pilawa k/Piaseczna
Zarejestrowany: 2007-04-20
Posty: 68
Punktów :   

Re: sterylizacja rurekcji..

Ja moczę rurkę przez cały tydzień w wodzie utlenionej i dopiero w dniiu wymiany na kilka minut wkładam ją do wrzątku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com hotelstayfinder.com Lodging Lillehammer fumigacja cennik melt do udrażniania rur wrocław Ciechocinek restauracja usługi malarskie warszawa cena