Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#16 2008-04-10 12:10:20

ann007

New member

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Proszę o poradę - baaardzo!

Mieszkamy w Olsztynie. Z tego, co mi powiedziano, najlepiej załatwić sprawę w W-wie - nasi larongolodzy nie robili takich zabiegów. Uruchomiłam znajomości, może uda się przyspieszyć konsultację - w naszym przypadku dochodzi jeszcze cała procedura adopcyjna, która przedłuża okres oczekiwania na dziecko. Więc może owa zwłoka w "wyroku" będzie nam na dobre. W dalszym ciągu nie podjęliśmy decyzji - zostawiamy ją na dobroczynne działanie czasu - szybko nie wymyślimy nic mądrego, mamy dwoje małych dzieci i ta decyzja, jak zresztą każda w tej sytuacji musi być gruntownie rozważona. Poprosiłam jeszcze o konsultację psychologiczną (poradzoną przez ośrodek adopcyjny). I zaczynamy czekanie. Na pewno jest inaczej, jeśli chore dziecko rodzi się od razu w rodzinie. W naszym przypadku to jest nie tylko choroba, ale również spotkanie się już ukształtowanych osobowości. I tu jest pogrzebana większość psa Dlatego nie ukrywam, że decyzję w dużym stopniu uzależnimy od wyniku rokowań - inaczej jest wziąć do domu dziecko z możliwością odłączenia od rurki - nawet za rok, inaczej w przypadku nieoperacyjnym. Do tego jeszcze też musimy dojrzeć, więc też wymaga to czasu.
I jeszcze jadno praktyczne pytanie: mamy w domu psa i kota. Można?

Offline

 

#17 2008-04-25 23:13:52

rudabytom

Member

1022787
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 180
Punktów :   
WWW

Re: Proszę o poradę - baaardzo!

witam.... ja wiem że małej wyciągną rurkę tylko czekamy aż płuca dojrzeją.... kochana niestety co do zwierząt to nie polecam żadnych z sierścią... ja nie mam ani psa ani kota bo boję się ze siersc wpadnie do rurki bo my nie mamy filterków zakładanych... ale moja siostra ma psa i na szczęście nic sie nie dzieje  jak Madzia bawi sie z nim...
pozdrawiam...

Offline

 

#18 2008-04-26 17:15:38

hsynowiec

Member

7355407
Skąd: Krzyż Wielkopolski
Zarejestrowany: 2007-03-30
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Re: Proszę o poradę - baaardzo!

Jeżeli sąw domu zwierzaki to najlepiej zakładać na rurkę filterki to się nic nie stanie!Wiec myślę ze nie jest to przeciwwskazanie.
Jedzcie do Warszawy na Litewską do dr Zawadzkiej na konsultację!Świetny laryngolog!!!Polecam.Jakbyś chciał nr tel  to z chęcią podam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://justdeals.online usuwanie adblue