Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2007-03-24 12:03:52

gofer73

Administrator

4643120
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 872
Punktów :   
WWW

Witamy na Forum "Po Tracheotomii"

Jesteśmy Rodzicami 17 miesięcznego Szymka, zwanego Preclem chorego na rdzeniowy zanik mięśni. W grudniu ubiegłego roku w wyniku pogarszającego się stanu oddechowego synka staneliśmy przed decyzją o poddaniu go zabiegowi tracheotomii. Teraz, po blisko czterech miesiącach oswoiliśmy się już nieco z nową systuacją lecz wciąż się uczymy. Piszemy bloga, o naszej rodzinie i jej walce z chorobą Precla. Zauważyliśmy, że czyta go wiele osób posiadających dzieci po zabiegu tracheotomii. W wiele z nich szuka kontaktu, w celu wymiany doświadczeń, znalezienia rodzin z podobnymi problemami. Dlatego wpadliśmy na pomysł uruchomienia tego forum, jako miejsca dyskusji i wymiany informacji na temat życia z dzieckiem po tracheotomii. Chcielibyśmy bardzo zachęcić do aktywności w tym miejscu, będzie ona niewątpliwie z korzyścią dla Wszystkich użytkowników forum.


Gofer Mama Precla SMA I, 8 lat
www.preclowastrona.blox.pl

Offline

 

#2 2007-04-03 23:38:31

Ewa Mama Nuli

Member

5230294
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-04-03
Posty: 192
Punktów :   
WWW

Re: Witamy na Forum "Po Tracheotomii"

Witam.Mam na imię Ewa.Mam 11 miesięczną coreczkę.Anulka choruje na Wrodzoną Łamliwość Kości.Nulka nie ma kłopotów oddechowych,nie jest po tracheostomii.Mimo to pozwoliłam sobie do Was dołączyć.Utworzyłam forum o dzieciach niepełnosprawnych:
www.oi.pun.pl ,na które zapraszam.

Ostatnio edytowany przez Ewa Mama Nuli (2007-04-07 00:11:45)


Cud miłości
www.nulka.blox.pl , www.klejnociki.blox.pl , www.zosia.blox.pl
Forum dla dzieci niepełnosprawnych,ich rodziców i przyjaciół
www.oi.pun.pl

Offline

 

#3 2007-04-04 17:15:42

lale3kalale3k

Member

15745180
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 199
Punktów :   
WWW

Re: Witamy na Forum "Po Tracheotomii"

Serdecznie Witamy Ewko i Anuklo


www.spij.blog.onet.pl "Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry" (*)(*)(*)

Offline

 

#4 2007-06-30 23:17:52

iska34g

New member

Zarejestrowany: 2007-06-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Witamy na Forum "Po Tracheotomii"

hej! jestem mamą 10cioletniej misi, która od 7 lat oddycha tylko przez otwór stomijny. przeszła operację met lindemann. z checia podzielę sie doswiadczeniami:)))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://youtube-tracks.online Szamba betonowe Wyśmierzyce BetonovĂŠ JĂ­mky ČervenĂ˝ Kostelec Ciechocinek restauracje