Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2011-11-16 23:02:45

mama_juli

Member

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 209
Punktów :   

10 miesiecy po dekaniulacji

Kasiu prosiłaś to pisze, nie chciałam zaśmiecać wątka o Wiktorku.

Za kilka dni minie 10 miesiecy...a ja czuje sie jakby to bylo tak bardzo dawno tego ze prawie tego nie pamietam:)
Jak wiecie dziurka sie nie zrosla i w lipcu bylismy w warszawie na zszywaniu...postraszyli nas ze czesto sa powiklania itp itd ale dosc sprawie poszlo i teraz Jula na szyjce ma ok 1,5 cm blizne ktora sie pieknie zagoila

Nasze zycie toczy sie dalej...pokonalismy dodatkowy tlen, pokonalismy sonde, pokonalismy rurke tracheo, zwolniono nas z rehabilitacji...nasze dziecko jest cudem....ale nie spoczywamy na laurach walczymy dalej teraz o prawidlowa mowe i rozwój naszego dziecka
chodzimy na wczesne wspomaganie, do logopedy, na zajecia muzyczne dla dzieci, i ostatnio takze na terapie tomatisa...niesamowita metoda po 15 dniach terapi jula zaczela co prawda po swojemu powtarzac bardzo wiele slow bo wczesniej wcale tego nie robila
z niecierpliwoscia czekamy na kolejny etap w grudniu..
ogolnie potrafi juz powiedziec o co jej chodzi...sklada zdania w stylu "kali pic kali jesc" ale to i tak ogromny sukces:)wierze ze na swoje 4 urodziny w czerwcu bedzie juz ladnie mowic...to moje marzenie

w styczniu czeka nas operacja usuwania zeza...

chyba tyle
dzieki ze o nas pamietacie

Offline

 

#2 2011-11-17 11:27:40

 wiktor2010

Member

13455360
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 236
Punktów :   
WWW

Re: 10 miesiecy po dekaniulacji

Super bardzo się cieszymy z postępów... mamo_juli to co piszesz jest niezmiernie budujące nie ma więc mowy o zaśmiecaniu... czegokolwiek
Buziaków moc

Offline

 

#3 2011-11-17 14:03:15

 edzia

Member

Skąd: Czarnków/Hohenpeissenberg
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 106
Punktów :   

Re: 10 miesiecy po dekaniulacji

O wow! Super postepy, zazdroscimy bardzo i zyczymy dla siebie podobnych sukcesow. Pozdrawiamy!

Offline

 

#4 2011-11-17 16:36:57

 Kaska

Member

3704188
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 320
Punktów :   

Re: 10 miesiecy po dekaniulacji

No nareszcie:) Bardzo się cieszymy z Waszych a przede wszyskim Julii postępów:)) Nie mogę uwierzyc, że to juz 10 m-cy   Jeśli mogłabyś przybliżyć na czym polega metoda tomatisa to byłabym Ci wdzieczna? Pozdrawiam gorąco i buziaki dla księżniczki:)

Offline

 

#5 2011-12-08 01:45:26

olaaa-calineczka

Member

Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 36
Punktów :   

Re: 10 miesiecy po dekaniulacji

:)superr wiedziałam ,że Julinek da radę ze wszystki i trzymałam za was kciukasy od czasu kiedy przczytałam o was w ,,Przyjaciółce,,i byłam wtedy w ciąży z Majką, nie wiedziałam co będzie ,ale  poporodzie pomyślałam kurcze Julka żyje i my damy radę i Jula dała zuch dziewczynka i kibicujemy wam dalej z całego serca:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Szamba betonowe Przysucha mapa fotowoltaiki konstrukcje stalowe częstochowa nocleg ciechocinek komornik warszawa ursus malarz warszawa cena