Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2008-09-02 13:42:45

Tata Piotrusia

Member

Zarejestrowany: 2008-06-21
Posty: 293
Punktów :   
WWW

Rejestracja dzieci chorych na SMA

Witam

zastanawiam sie nad rejestracją Piotrusia na stronie fsma.

Czy rejestrowaliście swoje dzeciaki na stronie "fsma" na potrzeby testów klinicznych? - lub w polskich towarzystwach chorób nerwowo-mięśniowych.

Jesli tak, to na co trzeba zwrócic szczególna uwagę podczas rejestracji? Jakie macie w tym temacie doswiadczenia?

Z góry dziekuję za info w tej sprawie.

Pozdrawiam


Tata Piotrusia

www.okruchyzycia.pl

Offline

 

#2 2008-09-03 07:45:33

lnika4

Member

1732891
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-07-08
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: Rejestracja dzieci chorych na SMA

witam,
ja również dołączam do pytania

pozdrawiam


Lucyna Mama Dawidka SMA, 4 lata
www.dawid-nagorski.pl

Offline

 

#3 2008-09-03 10:38:58

gofer73

Administrator

4643120
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 872
Punktów :   
WWW

Re: Rejestracja dzieci chorych na SMA

Zarejestrowałam Szymona w międzynarodowej bazie pacjentów Uniwersytetu w Indianie: http://medicine.iu.edu/body.cfm?id=8095. Na początku wypełniliśmy dość szczegółową ankietę, nijak jednak nie przystającą do naszych Polskich warunków. Raz na jakiś czas otrzymuję od nich prośbe o aktualizację danych i tyle

W Polsce o ile dobrze się orientuję taka baza danych na zalecenie Treat NMD ma powstać pod kierunkiem kliniki chorób nerwowo-mięśniowych na Banacha w Warszawie - przynajmniej rok temu kogoś do tej pracy delegowano. Póki co cisza.... podejrzewam też, że swoją bazę pacjentów ma Dr Jędrzejowska, ale jest ona raczej wynkiem spotkań z nowo diagnozowanymi niż przemyślnego działania.

I to chyba tyle.

Nie wiem czy PTCHNM ma swoją bazę. Raczej nie, skoro na kongresie EAMDA rok temu głośno mówiono, ze takowej w Polsce nie ma

Zresztą może się dziś zabiorę za wysmarzenie maila do Dr Jędrzejowskiej i do kliniki na Banacha z takowym zapytaniem... a co


Gofer Mama Precla SMA I, 8 lat
www.preclowastrona.blox.pl

Offline

 

#4 2008-09-03 13:48:44

Basik

Member

22586075
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 512
Punktów :   

Re: Rejestracja dzieci chorych na SMA

Ciekawa jestem co Ci odpiszą, stawiam za tym że nie ma takowego rejestru w Polsce.

Offline

 

#5 2008-09-03 15:03:44

Tata Piotrusia

Member

Zarejestrowany: 2008-06-21
Posty: 293
Punktów :   
WWW

Re: Rejestracja dzieci chorych na SMA

Ja myślę, że odpowiedzą - jesteśmy w trakcie realizacji - to takie u nas modne stwierdzenie


Tata Piotrusia

www.okruchyzycia.pl

Offline

 

#6 2008-09-03 19:03:59

gofer73

Administrator

4643120
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 872
Punktów :   
WWW

Re: Rejestracja dzieci chorych na SMA

Wysłałam oficjalne zapytanie do PAN i na Banacha. Mam nadzieję, że mam aktualne maile

Jakby co zawsze zostaje jeszcze kontakt do Dr Jędrzejowskiej


Gofer Mama Precla SMA I, 8 lat
www.preclowastrona.blox.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy BĂĄnovce nad Bebravou przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs łódz Szamba betonowe Tarnobrzeg to rozwiązanie