Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

  • Index
  •  » Poznajmy się
  •  » Konferencja dla rodzin z dziećmi chorymi na miopatie centronuklearne.

#1 2016-04-13 10:33:46

madziowiec

New member

Zarejestrowany: 2016-04-13
Posty: 1
Punktów :   

Konferencja dla rodzin z dziećmi chorymi na miopatie centronuklearne.

Witam mój syn Leoś ma 4 lata i choruje na miopatię miotubularną. Wczoraj kolejny raz przeszukując internet znalazłem informację o konferencji dotyczącej różnych rodzajów miopatii centronuklearnych, która odbędzie się w NIemczech w dniach 6.05-8.05 2106. Rejestracja chętnych i informacje w języku angielskim i niemieckim są dostępne na stronie:
http://www.znm-zusammenstark.org/en/2016-3/

Termin rejestracji upływa już jutro 14.04.2016. Samo uczestnictwo jest darmowe dla rodzin chorych dzieci i opiekunów.Dla pozostałych ok 100 Euro. Trzeba we własnym zakresie zapewnić sobie nocleg, jak podają na stronie to ok 57 Euro za dobę.

Może kogoś zainteresuje ta wiadomość i zdąży się zarejestrować.
Ja jadę sam ze Szczecina, jeżeli ktoś będzie chciał to chętnie zabiorę ze sobą oczywiście w dwie strony.

Na ile mogę pomóc to proszę pisać: madziowiec@poczta.onet.pl

Życzę wszystkim dużo zdrowia.
Piotr

Offline

 

#2 2016-04-13 12:48:47

moniq33

Member

Skąd: lublin
Zarejestrowany: 2007-04-01
Posty: 139
Punktów :   
WWW

Re: Konferencja dla rodzin z dziećmi chorymi na miopatie centronuklearne.

ja bym chetnie uczestniczyła w konferencji, ale niestety chyba  nie damy rady. Też mam syna z miopatią miotubularną. Miło ze strony stowarzyszenia, że przedłużyli termin zapisów. Pozdrawiam. Monika.

Offline

 

#3 2016-04-27 00:05:23

anezob

Member

Skąd: Pruszków
Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Re: Konferencja dla rodzin z dziećmi chorymi na miopatie centronuklearne.

Witam,szkoda że tak późno tutaj zajrzałam,chętnie bym się wybrała. Jeśli to możliwe to bardzo proszę Piotrze o informację z tej konferencji.Nasz Maciej (18 lat) własnie jest obciążony miopatią centronuklearną.Generalnie jest bardzo mało publikacji w języku polskim. Pozostawię swój e-mail:rena5921@wp.pl
Pozdrawiam zycząc dużo wytrwałości i zdrowia,
Bożena

Offline

 
  • Index
  •  » Poznajmy się
  •  » Konferencja dla rodzin z dziećmi chorymi na miopatie centronuklearne.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Arel's Home Gorgeous Home In Farsund With House Sea View www.berlin-hotel.pl New cool stylish apartment fryzjer dla psów gliwice pakiety spa Ciechocinek transferpolska poxilina wrocław