Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#31 2012-12-19 15:14:37

 kasiac1973

Member

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 241
Punktów :   

Re: Mały Michałek- Szpital Matki Polki.

Marcin w czerwcu skończył 3 latka i waży 13kg.Wygląda normalnie tylko jest trochę drobniejszy niż jego rówieśnicy.Myślę że nie musisz się Czarna martwić wszystko będzie ok.My też czekamy na usztywnienie się tchawicy u Cinka,jedziemy na kontrolę w marcu po roku czasu i powiem Ci że jeżeli nadal będzie wiotka tchawica to będziemy czekać na poprawę.Pozdrawiam.

Offline

 

#32 2012-12-19 20:49:03

 CzaRna86

Member

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 97
Punktów :   

Re: Mały Michałek- Szpital Matki Polki.

Dzięki za podniesienie na duchu
Wczoraj doktor też stwierdziła, że póki co nie muszę się martwić, bo dzieci z (jak ona to nazywa) przejściami często słabo przybierają na wadze i dopiero po jakimś czasie wraca to do normy.
Także będę obserwowała i czekała.

Wiem, że czas powrotu do zdrowia dla każdego dziecka jest inny.
Każdy rodzic ma jednak nadzieję, że jego dziecko szybko wyzdrowieje.
Denerwują mnie pytania lekarzy: „kiedy mu tą rurkę wyjmą?”
Tak mądrze pytają mnie min: pediatra, neurolog...
Skąd mam to wiedzieć, skoro nawet laryngolodzy nie potrafią sprecyzować.
Raz tylko pewien profesor (na początku, Michu miał wtedy z 3 m-ce) stwierdził, że daje dziecku pół roku lub rok na regenerację krtani... Rok minął. To zależy od organizmu i intensywności paraliżu... jeśli uszkodzenie było mocne, wiadomo, że powrót do zdrowia będzie dłuższy.
Fakt, że lekarze nawet nie próbowali jeszcze dekaniulacji. Robią badanie i nic więcej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Ryn Hoteles Alemania Noclegi Szwajcaria www.hotels-world.pl Germany spa Ciechocinek