Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2012-12-04 03:01:23

amioli

New member

Zarejestrowany: 2012-12-04
Posty: 8
Punktów :   

co dalej?

mam pytanie do rodziców zmarłych dzieci,którzy otrzymywali zasiłek i świadczenie pielęgnacyjne. moja córeczka zmarła 31 października i już z dniem 1 listopada nie miałam ubezpieczenia ani żadnych świadczeń. skoro rezygnowałam z prac, bo musiałam się opiekować całą dobę ciężko chorym dzieckiem nie należy mi się chociażby pół roku jakiś  zasiłek z bezrobocia ? na dzień dzisiejszy nie mogę się nawet zarejestrować na bezrobociu,bo centrum świadczeń jeszcze nie wy stawiło decyzji o wstrzymaniu świadczeń. czyli nawet nie jestem nigdzie ubezpieczona. to tak jak by z pracy nas wyrzucili z dnia na dzień bez wypowiedzenia. jestem młodą osobą ,więc nie mam żadnej swojej renty czy coś takiego, ale nie bardzo wiem kto mnie przyjemnie do pracy po siedzeniu 10 lat w domu z chorym dzieckiem. doświadczenie mam duże w tej dziedzinie ale wykształcenie tylko średnie a zawód taki, że po 3 latach nie wykonywania go tracę kwalifikacje. więc jestem teraz w punkcie wyjścia i mam tylko nadzieję że liczyło mi się to do emerytury. orientuje się ktoś co  teraz powinnam zrobić żeby ruszyć do przodu?przeleciał listopad, a na koncie pustki nawet nie dostałam jeszcze rodzinnego na drugie dziecko , bo oni teraz myślą ,  umieraj człowieku .ps. mopr też się wypiął, bo teraz nie ma niepełnosprawnej córki więc niby mogę iść do pracy..w środę pogrzeb córeczki , a w czwartek powinnam już znaleźć pracę według nich …....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.berlin-hotel.pl Moonlight Studio worldhotels-in.com konstrukcje stalowe częstochowa nocleg ciechocinek komornik warszawa ursus malarz warszawa cena