Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#16 2012-09-15 08:45:17

 iwonka89

Member

5851386
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2012-01-28
Posty: 23
Punktów :   

Re: Ania

Najlepsze są białe filterki Trach-Vent + z odejściem na tlen bo są płaskie i nie trzeba ich ściągać przy odśluzowywaniu:) Mój Aleks je miał i bardzo dobrze mu sie na nich oddychało a nawet łatwiej niż na tych zielonych odstających. Pozdrawiamy

Offline

 

#17 2012-09-20 21:30:35

mamaani

New member

Zarejestrowany: 2012-09-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ania

witajcie

ania dzis przeszła na odział zwykły pulmonologiczy z intensywnej. ma bardzo bardzo duzo wydzieliny
oswajamy sie z tym wszystkim ale cały czas mam wrazenie ze nie jest lepiej a zapowiadali ze komfort oddychania bedzie miec zdecydowanie lepszy takie słowa padały
juz sama nie wiem..

Offline

 

#18 2012-09-20 22:28:16

 wiktor2010

Member

13455360
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 236
Punktów :   
WWW

Re: Ania

Witaj mamo Ani Początki są zawsze trudne ale miłość przezwycięży wiele A radość z każdego małego kroczku jest bezcenna... My nie używamy filterka już od dłuższego czasu Pozdrawiam was serdecznie

Offline

 

#19 2014-04-24 07:52:04

mamaani

New member

Zarejestrowany: 2012-09-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ania

Witajcie

PIszę ponieważ u nas od załozenia rurki mineło praktycznie połtora roku i pomimo wielu moich obaw okazało sie ze rurka nam zycie uratowała
Po pierwsze od tego czasu bylismy tylko raz w szpitalu i to na bardzo krótko na zwykłym oddziale
kazda infekcja przebiega łagodniej
rurka w rehabilitacji to praktycznie nie przeszkadza
generalnie jest długo oczekiwana stabilizacja

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hoteller Todtnau hotelstayfinder.com Hotels Russia HotĂŠis San-Nicolao Hotels Jezera fumigacja cennik melt do udrażniania rur wrocław Ciechocinek restauracja usługi malarskie warszawa cena https://cncq.pl/t/domy-z-drewna/