Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2012-05-29 10:19:12

paulina

New member

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 6
Punktów :   

pulsoksymetr - można gdzies wypożyczyć?

Witam,
Po decyzji lekarza mamy ćwiczyć zamykanie rurki, aby móc ją całkiem usunąć (jupi). Podobno żebyśmy mogli trafić do szpitala na usunięcie rurki Maciek powinien oddychać przez nos przez 24h. Pani doktor poleciła stosowanie  pulsoksymetru podczas zatykania rurki. Wiecie gdzie można taki wypożyczyć w Warszawie?

Offline

 

#2 2012-05-29 13:55:06

gofer73

Administrator

4643120
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 872
Punktów :   
WWW

Re: pulsoksymetr - można gdzies wypożyczyć?

zajrzyj do sekcji ogłoszenia - tam jedna z Mam chciała pulsoksymetr oddać


Gofer Mama Precla SMA I, 8 lat
www.preclowastrona.blox.pl

Offline

 

#3 2012-06-02 20:35:05

 Smarmen

Member

Skąd: Świętokrzyskie
Zarejestrowany: 2011-05-29
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: pulsoksymetr - można gdzies wypożyczyć?

Witam
Jeśli możesz kupić, to doradzam CMS50D, cena z dostawą 125zł., sprawdza się bardzo dobrze a jest maleńki.
Dane można rejestrować, np. w nocy i zobaczyć na komputerze!!! Ja kupiłem przez Allegro: http://allegro.pl/listing.php/search?ch … lsoksymetr
Pozdrawiam

Offline

 

#4 2012-07-10 15:51:24

 CzaRna86

Member

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 97
Punktów :   

Re: pulsoksymetr - można gdzies wypożyczyć?

No tak.... Lekarze zalecają, a człowiek musi stanąć na głowie aby taki sprzęt zdobyć...pomijam fakt, że pulsoksymetry są diabelnie drogie.

Jestem ciekawa, co wykombinują, gdy i u nas będzie można pozbyć się rurki.
Do tej pory lekarze mówili, że gdyby badanie wykazało, że wszystko wróciło do zdrowia to... od razu wykonują dekaniulację i tyle.
Ewentualnie Mały kilka dni spędziłby w szpitalu na obserwacji i już.

Natomiast gdyby zażyczyli sobie by zatykać rurkę w domu, to aż się boję... też będę zmuszona kupić sprzęt.

Do tej pory tak wyczuliłam słuch, że doskonale rozpoznaję zmiany w oddechu, bezgłośny płacz. Wiem kiedy się obudził, a kiedy śpi... mimo, że dziecko jest w pokoju obok.
Ale to co innego. Podczas zatykania rurki nie będzie słychać.


Powodzenia w polowaniu na pulsoksymetr i życzę udanego „eksperymentowania” z zatykaniem rureczki. Oby Maluch poradził sobie pięknie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Majoitus Sidi Rahal hotele w Ciechocinku https://automax.waw.pl malowanie domu warszawa cena