Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#16 2012-03-07 13:17:39

Frankowi_rodzice

Member

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 18
Punktów :   

Re: Witam!!!

Niestety Napiontek przyjmuje tylko w Poznaniu i w Warszawie i na wizytę trzeba czekać nawet 6 tygodni. Ma bardzo dobre opinie, a naszym zdaniem był jednym, który u Franka podejrzewał "coś dalej" niż problem ze stopami i się nie mylił. W poczekalni rodzice wypowiadali się o nim w samych superlatywach. Nie naciąga zbędnie na wizyty- nam kazał do kontroli jechać do kaliskiego ortopedy, a dopiero do zdjęcia gipsów do siebie. Generalnie facet jest bardzo ok.

Offline

 

#17 2012-03-13 17:49:54

 Magda8208

Member

13602635
Skąd: Bobrowniki/Dziadowa Kłoda
Zarejestrowany: 2012-02-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Witam!!!

No i jesteśmy zapisane:) W lipcu jedziemy!!!Ciekawe jak tam będzie?!:)Troszkę daleko,ale czego się nie robi dla dzieci:)

Offline

 

#18 2012-03-13 18:53:20

hsynowiec

Member

7355407
Skąd: Krzyż Wielkopolski
Zarejestrowany: 2007-03-30
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Re: Witam!!!

Na pewno będzie dobrze

Offline

 

#19 2012-05-31 15:27:14

 Magda8208

Member

13602635
Skąd: Bobrowniki/Dziadowa Kłoda
Zarejestrowany: 2012-02-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Witam!!!

Oj dawno mnie tu nie było:)Pojechałysmy sobie z Darią na turnus do Zabajki2,wróciłam wykończona:( Tam sie dowiedziałam,że Darii biodra są w krytycznym stanie i nie powinno nas tam być dopóki biodra nie będa z operowane(we Wrocławiu u ortopedy dowiedziłam sie,że te biodra jak narazie nie nadaja sie do operacji i bez obaw może być ćwiczona).Daria płakała bez przerwy,pewnie tez na te biodra,ale rehabilitanci zauważyli,że Daria wymusza płacz i bardzo dobrze rozumie gdzie jest i to co jej sie robi:)wróciłam wycieńczona psychicznie,tyle tylko,że wracając ze Złotowa dostałam sie do profesora Marka Jóźwiaka-ortopedy w Poznaniu,ale profesor powiedział tylko,że podejrzewa u Darii całkiem inna wadę niż tą,która miała stwierdzoną w Poznaniu po urodzeniu...:(tym samym dostałam skierowanie do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie,z jednej strony sie ciszę,a z drugiej jestem załamana,tym co tam się okaże po badaniach:(ale żeby sie tam dostać też potrzeba czasu...termin do poradni neurologicznej-2 połowa września:( Najgorsze jest to,że pod koniec lipca mam zapisany turnus w 3Koronach i teraz nie wiem co robić?Nie mam pojęcia,czy mogę te moją Darię rehabilitować z tymi zwichnietymi biodrami czy nie???!!!!Jeżdze teraz na laser i krioterapię i tam rehabilitantka mi powiedziała tylko tyle,że...nie ma pojęcia co mi doradzić.Czy ktoś ma też taki przypadek,tzn te bioderka zwichniete,bo ja jestem w kropce:(((sama nie wiem co robić:(

Offline

 

#20 2012-06-04 13:10:23

hsynowiec

Member

7355407
Skąd: Krzyż Wielkopolski
Zarejestrowany: 2007-03-30
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Re: Witam!!!

Współczuję  (
Czekajcie spokojnie na terminy wizyt,może one wniosą coś nowego i pozytywnego

Mój Kuba ma oba biodra zwichnięte. Ortopedzi jakoś średnio chcą je operować bo Kuba ma ciężką wadę serca, mimo to jest stale rehabilitowany, a nóżki (bioderka), tylko na tyle na ile sam sobie pozwala. Niestety przez biodra nie moze jeździc siedząco na koniu, tylko w pozycji leżącej na plecach,i nie jest pionizowany (tzn w pająku cwiczy  na siedząco),pozostałe zajecia są bez zmian.
Faktycznie różni terapeuci musza wiedziec ze Kuba ma problem z biodrami i dlatego jak np go sadzaja to sadzają bokiem a nie po turecku i patrza na jego reakcje bólową

Do lipca jest jeszcze troche czasu,moze uda się gdzieś jeszcze Darię  skonsultować. A co Jóźwiak mówił na biodra??
Osobiście mam do niego straszny uraz i sama bym poleciała do kontroli Miklaszewskiego z Krakowa
Jakbys chciała jakieś namiary daj znac
Trzymam kciuki

Offline

 

#21 2012-06-09 15:31:47

 lula26

Member

Skąd: legnica
Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 252
Punktów :   

Re: Witam!!!

witamy Julita z Laurką.....

Offline

 

#22 2012-06-13 20:43:39

 Magda8208

Member

13602635
Skąd: Bobrowniki/Dziadowa Kłoda
Zarejestrowany: 2012-02-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Witam!!!

Nie wiem jak to się stało,ale dostałam właśnie odpowiedź z Warszawy,jedziemy tam  28czerwca:),więc jest nadzieja,że przed tym zaplanowanym turnusem czegoś się dowiem konkretnego.Jakie to dorosłe życie jest trudne...brak mi sił:(

Offline

 

#23 2012-06-16 22:55:25

hsynowiec

Member

7355407
Skąd: Krzyż Wielkopolski
Zarejestrowany: 2007-03-30
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Re: Witam!!!

Oj jest trudne,jest....
Trzymamy za Was kciuki!!!Musib być dobrze!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Villa Caprivi 9 spuszczel domowy dentysta rydułtowy wodomierze wrocław cena