Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2011-05-20 11:53:32

mrmark89

New member

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 4
Punktów :   

Ojciec Emilka

Witam wszystkich użytkowników. Mam na imię Marek jestem ojcem rocznego Emila, który funkcjonuje z rurką od 7 tygodnia życia. Zdiagnozowano u niego guza w obrębie żuchwy, powodował on niewydolność oddechową co wymusiło zabieg tracheostomii. Jesteśmy po operacji usunięcia guza w CZD w Warszawie oraz po zakończonej kuracji chemicznej. Jak do tej pory leczenie udało nam się i nawrotów nie ma a my (wraz z mamą oczywiście) z niecierpliwością oczekujemy na dekaniulację. Dwa dni temu byliśmy z Emilem w CZD w Katowicach na oddziale doktora Bieleckiego, gdzie po endoskopii dowiedzieliśmy się że Emil ma obecnie wiotką krtań i na usunięcie rurki przyjdzie nam jeszcze poczekać co najmniej 6 miesięcy... Obecnie Emilek funkcjonuje w miarę normalnie, oddycha sam i mimo przejść jest niesamowicie szczęśliwym i wesołym brzdącem   Wasze doświadczenie oraz wiedza są dla mnie bardzo pomocne mam nadzieje, że też będę w stanie komuś pomóc

Offline

 

#2 2011-05-20 16:45:25

 Kaska

Member

3704188
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 320
Punktów :   

Re: Ojciec Emilka

Witamy serdecznie. Nas również prowadzi dr Bielecki. Pozdrawiam Kaska z Kuba

Offline

 

#3 2011-05-20 22:07:22

 wiktor2010

Member

13455360
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 236
Punktów :   
WWW

Re: Ojciec Emilka

Witamy i my i życzymy duuuuuuuuuużo zdrówka

Offline

 

#4 2011-05-23 22:39:46

 mama Oliwki

Member

Skąd: wielkopolska
Zarejestrowany: 2011-03-29
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: Ojciec Emilka

Witamy i pozdrawiamy

www.podarujoddech.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Stationmaster's studio Gorgeous Home In Farsund With House Sea View https://www.berlin-hotel.pl/ Alloggio Podstrana przegrywanie kaset vhs łódz hotel wellness w Ciechocinku