Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Go¶ciu. Witamy na naszym Forum i gor±co zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie do¶wiadczeń. Jednocze¶nie informujemy, że czę¶ć tematów jest dla Ciebie niedostępna. Je¶li chciałby¶ mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2010-12-01 15:13:22

 wiktor2010

Member

13455360
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 236
Punktów :   
WWW

dwa kroki w przód, dwa kroki w tył... hu¶tawka :(

Jeszcze wczoraj pisałam, że dzi¶ Wiktorek będzie miał tracheotomie
Dzi¶ dowiedziałam się, że nie... bo infekcja ucha
A co jutro ????
Wczoraj wynikły komplikacje więc musieli (???) Wiktorkowi przetoczyć krew !!!
Dzi¶ jest niespokojny...
A jutro ???
Nigdy nie lubiłam hu¶tawki Je¶li ja przeżywam taki stres to w jakiej skali mie¶ci się stres moich dzieci a rodziców Wiktorka ???  Podziwiam wszystkich rodziców, którzy przeszli przez te burzę i przetrwali !!!

Offline

 

#2 2010-12-01 16:12:40

 atusia

Member

Sk±d: Kujawsko-pomorskie
Zarejestrowany: 2010-11-16
Posty: 268
Punktów :   

Re: dwa kroki w przód, dwa kroki w tył... hu¶tawka :(

To rzeczywi¶cie jest nie do wytrzymania. Najgorsze jak już się człowiek nastawia na zabieg, nie ¶pi cał± noc , a rano dowiaduje się, że wszystko odwołane, że kolejne dni w szpitalu, że tyle niewiadomych. Tak bardzo chciałoby się zrobić krok naprzód, a tu ci±gle do tyłu...To rzeczywi¶cie przeraża. jednak bezpieczniej robić zabieg gdy wiktorek będzie zdrowy, bo taka infekcja mogłaby namieszać. Tak bardzo bym chciała pomóc,  ale słowa pocieszenia w takiej sytuacji niewiele znacz±.Gor±co pozdrawiam

Offline

 

#3 2010-12-01 19:34:14

mama_juli

Member

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 209
Punktów :   

Re: dwa kroki w przód, dwa kroki w tył... hu¶tawka :(

my w sumie miesiac czekalismy na zabieg bo zawsze bylo cos nie tak...albo infekcja...albo anestezjolog nie dotarl...szkoda gadac
duzo duzo zdrowka dla Wiktorka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com studio tatuażu Poznań fryzjer dla psów gliwice pakiety spa Ciechocinek transferpolska poxilina wrocław