Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2010-08-18 13:30:16

monika1997_2007

New member

Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 9
Punktów :   

CEWNIKI DO ODSYSANIA

Chciałabym się dowiedzieć, jak wygląda u Was sprawa zaopatrywania w cewniki do odsysania ? Czy całą potrzebną ilość dostarcza firma, która się wami opiekuje, czy daje tylko 180 refundowanych przez NFZ sztuk?

Offline

 

#2 2010-08-30 13:01:26

anysz2

Member

4354711
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 286
Punktów :   

Re: CEWNIKI DO ODSYSANIA

Cewniki dostajemy z firmy, która się opiekuje synem (Help), jak się kończą to zgłaszam telefonicznie z i za parę dni dostaję paczkę, gdzie przeważnie jest około 5-6 kartonów cewników i to mi starcza na długo - ale dokładnie nie wiem na ile. Nigdy nie przeliczałam ilości, która dostajemy, ale myślę, ze dają nam więcej niż 180sztuk na miesiąc. Nigdy nam nie wypominano, że zużywamy za dużo, a z tego co wiem, to pacjenci zużywają różne ilości, tzn niektórzy więcej, inni dużo mniej niż NFZ przyznaje miesięcznie, wiec Help jakoś nie robi nam problemu ze zużywanych ilości, bo średnio zużycie pewnie wychodzi tak jak powinno.

Offline

 

#3 2010-08-31 09:28:58

Ewka_C

Member

12174
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 67
Punktów :   

Re: CEWNIKI DO ODSYSANIA

w Sue Ryder też nie ma ztym problemu. Przysyłają ile potrzeba pacjętowi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz spuszczel domowy dentysta rydułtowy wodomierze wrocław cena