Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2009-10-15 00:28:06

Tata Piotrusia

Member

Zarejestrowany: 2008-06-21
Posty: 293
Punktów :   
WWW

Bio - energioterapia

Witam

Sam nie wiem, gdzie ten wątek umieścić, osobiście umieściłbym go  w "Hyde Park", bo zbytnio w magiczne sztuczki nie wierzę - szczególnie jeśli chodzi o leczenie SMA takimi metodami.

Jednak od pewnego czasu znajomi bombarduja nas pytaniami o leczenie niekonwencjonalne (np. akupunkturę)

Dlatego chciałbym Was zapytać, czy lub jakie macie doświadczenia - czy próbowaliście korzystać z usług "ludzi z energią"?

Pozdrawiam,

Ostatnio edytowany przez Tata Piotrusia (2009-10-15 00:29:49)


Tata Piotrusia

www.okruchyzycia.pl

Offline

 

#2 2009-10-15 08:10:52

lnika4

Member

1732891
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-07-08
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: Bio - energioterapia

my z Dawidkiem na akupresure  jeździmy od ponad roku. nie zamierzam z tego zrezygnować, szczególnie, że widzimy reakcje Małego. I nie chodzi tu o 'uzdrowienie' Dawidka z SMA ale np o infekcje, które (odpukać) od długiego czasu nas omijają. Dawid ma również wielotorbielowatość nerek - od lipca ma odłączony furagin a bakterii w moczu także nie ma.
wiem że są różne poglądy na tego typu zabiegi - ale nie wszystko co 'magiczne' jest złe. stosując akupresure na pewno nie zaszkodzi się nikomu a może pomóc
jeśli chodzi o akupresure – z tego co wiem nie powinno się stosować u małych dzieci, ale od jakiego wieku – nie pamiętam

pozdrawiam Lucyna


Lucyna Mama Dawidka SMA, 4 lata
www.dawid-nagorski.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel ديم للغرف الفندقية Waterfalls hotel (Lusaka) spa Ciechocinek