Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2007-04-24 13:51:07

ninka

Member

Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 75
Punktów :   

Wysuszona śluzówka jamy ustnej

Mój Igor ma ciągle otworzoną buzie przez co bardzo wysusza mu sie śluzówka podniebienia.Długo szukałam jakiegoś specyfiku.Trochę poszperałam w necie i mam.   Zel Vivo dental    firmy Pater Laboratorium.Ale trudno go dostać w aptekach znalazłam internetową   Może akurat komuś się to przyda.Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2007-04-25 21:25:36

annanie

Member

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Wysuszona śluzówka jamy ustnej

Do otwartego buziaka naszej Natalki stosujemy preparat w sprayu Saliva Rex - tej samej firmy co polecany żel. Poza tym Natalka ma często stymulowaną buzię różnymi smakami (cytryna, musztarda, pomarańcza, sól fizjologiczna, coś słodkiego) zgodnie z mapą jezyka, co powoduje że się dodatkowo ślini, czyli nawilża. Także gdy karmiona jest sondą to dostaje na język smak tego, co je - i znowu się ślini :-) A po "jedzeniu" myjemy ząbki - czyli de facto znowu nawilżamy buzię. Natomiast wargi smarujemy kremem Dermosan (z wit. A + E), gdyż to one wysuszają się najbardziej i pękają. Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2007-05-21 22:31:56

jagoda

Member

1253962
Skąd: Łeczna
Zarejestrowany: 2007-05-18
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Wysuszona śluzówka jamy ustnej

szukałam tego preparatu zel vivo-dental czy to jest dostepne w aptece???? pytałam w dwoch i w hurtowni tego nie maja??

Offline

 

#4 2007-05-26 00:52:58

ninka

Member

Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 75
Punktów :   

Re: Wysuszona śluzówka jamy ustnej

U nas tez nie mogłam dostać ale zamówiłam w aptece internetowej http://www.vena-vita.pl . Już mi sie skończył i niestety nie jest narazie dostępny w aptece.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ jĂ­mky septiky vĂ˝roba a prodej Noclegi Pontorson Hotels Jezera fumigacja cennik melt do udrażniania rur wrocław Ciechocinek restauracja usługi malarskie warszawa cena https://cncq.pl/t/domy-z-drewna/