Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#16 2007-10-10 13:49:28

gofer73

Administrator

4643120
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 872
Punktów :   
WWW

Re: Dylemat

Dr. Migdał faktycznie wie dużo ale nie wszystko i nie dopuszcza myśli, że można poprowadzić w Polsce dziecko z SMA1 stosując metodę nieinwazyjną.
Ale, że jest ekspertem od metody inwazyjnej (czyli rurek) to fakt

Co do profesora to bardzo ciekawa jestem jego nazwiska, bo nam w CZD na każdym kroku podkreślano, że Centrum nie zajmuje się rdzeniowym zanikiem mięśni.


Gofer Mama Precla SMA I, 8 lat
www.preclowastrona.blox.pl

Offline

 

#17 2007-10-14 21:35:30

Ewa_Iza

Member

Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 112
Punktów :   

Re: Dylemat

Znasz kogoś kto wie wszystko o SMA?

Offline

 

#18 2007-10-15 07:28:13

gofer73

Administrator

4643120
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 872
Punktów :   
WWW

Re: Dylemat

chyba rodziców, którzy wiedzą najwięcej ale nie wszystko
Ale tak serio to jest w tej dziedzinie kilka uznanych nazwisk: np. Dr. J.Bach, Dr. K.Svoboda a w Polsce Prof. Hausmanowa i Dr. Jędrzejowska. Dużo też wie Dr. Renata Laudan
Problem w tym, że Dr. Migdał kazał mi ich prace i książki, z którymi przyszłam na spotkanie wyrzucić do kosza. I to delikatnie rzecz biorąc tonem nie znoszącym sprzeciwu, ale tonen który słyszał cały OIOM I.
Aha i z tego co wiem to on jest pulmonologiem, więc dziedzina od SMA to raczej daleka........
Osobiście nie mam nic do Dr. Migdała (bo naprawdę jest uznawanym autorytetem w prowadzeniu metodą inwazyjną) poza tym, że uważa on swój punkt widzenia za jedynie słuszny i zupełnie nie nadaje się do dyskusji. Ale to problem bardzo wielu lekarzy.


Gofer Mama Precla SMA I, 8 lat
www.preclowastrona.blox.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Montaż szamb betonowych na terenie Проживание Кунит ديم للغرف الفندقية Проживание Сингапур hotele w Ciechocinku https://automax.waw.pl malowanie domu warszawa cena