Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2007-03-26 20:58:12

Basik

Member

22586075
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 512
Punktów :   

Stowarzyszenie Jestem

Byliśmy dzisiaj z Antosiem w Toruniu w stowarzyszeniu , aby zorientować się i przymierzyć do pomocy w komunikacji alternatywnej. Mały był wniebowzięty, kiedy pani Iwona pokazała mu metody na klikanie samodzielne na komputerze i rozwiązywanie zadań. Zaczynamy od okrągłej myszki i przełączników, a po wprawieniu idziemy dalej. Nie mogę się doczekać, kiedy Tośkowi kupimy nowe dodatki, aby uruchomić np Klika.

Offline

 

#2 2007-03-26 23:13:29

iki81

Member

3702613
Skąd: Rotmanka k/Gdańska
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 312
Punktów :   
WWW

Re: Stowarzyszenie Jestem

WOW, mam nadzieję, że mojej Julce ręce nie opadną (póki co jest nieźle) i będzie mogła tez cos takiego robić. Nie mogę się doczekać


"Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno..."

www.julinek.blox.pl

Offline

 

#3 2007-03-27 14:20:35

Basik

Member

22586075
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 512
Punktów :   

Re: Stowarzyszenie Jestem

Aniu zapewne Julka da radę, bo na przyciski potrzeba niewielkiego nacisku bądź puknięcia rączką. Kulka-myszka natomiast jest świetna, Antek zaskoczył nas swoją precyzją ruchów tymbardziej, że dotykał wszystkiego pierwzsy raz. Rada dla mam , można zacząć dużo wcześniej niż my . Antoś ma 6 lat i zna literki, więc następna w kolejce jest nauka samodzielnego pisania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Wołomin Oceanview House in Panatina Ridge Проживание Башка konstrukcje stalowe częstochowa nocleg ciechocinek komornik warszawa ursus malarz warszawa cena