Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2011-02-07 12:35:08

 gaga1216

Member

13993758
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 196
Punktów :   

Karmić czy nie?

mam problem odką Olek ma zapalenie oskrzeli w rurce podczas jedzenia jest pokarm a do tego wychodzi też noskiem oczywiście nie zawsze zazwyczaj jak mu coś nie smakuje albo jak już nie chce.  Teraz się zastanawiam czy karmić go dalej buźką czy założyć sonde dodam jeszcze że olek zaczoł gaworzyć jak mu się rurę zatka

Offline

 

#2 2011-02-07 17:59:17

mama_juli

Member

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 209
Punktów :   

Re: Karmić czy nie?

qrcze ja nie mialam nigdy takiego problemu, ale wiem za na oddziale gdzie jula dlugo lezala byly dzieci ktore aspirowaly pokarm do rurki i wtedy nie mozna bylo ich karmic, moim zdaniem koniecznie powinnas siegnac porady jakiegos lekarza najlepiej pulmonologa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ jĂ­mky septiky vĂ˝roba a prodej przegrywanie kaset vhs łódz Hoteller Todtnau www.berlin-hotel.pl fryzjer dla psów gliwice pakiety spa Ciechocinek transferpolska poxilina wrocław