Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2010-07-04 19:40:17

jola007

Member

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 10
Punktów :   

Witam.mam pytanie czy jest duza roznica miedzy rurka fonetyczna

Witam! mam pytanie czy jest duza roznica miedzy rurka fonetyczna a zwykla przy resiratoterapi 24godz byla dzisiaj u nas pani doktor i powiedziala ze synek jak najbardziej moze miec ta rurke traz ma duzy przeciek i udało nam sie nauczyc go pare prostych slow:) wiem ze dzieki tej rurce jest wiekasza mozliwosc nauki mowienia. Chodzi mi o to czy jest w jakims stopniu mniej komfortowa lub wieksze ryzyko zatkania lub cos w tym rodzaju pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez jola007 (2010-07-04 20:16:27)

Offline

 

#2 2010-07-07 15:03:34

mama_juli

Member

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 209
Punktów :   

Re: Witam.mam pytanie czy jest duza roznica miedzy rurka fonetyczna

Jolu ja nie wiem jak to jest na respi ale wiem ze rurka foniatryczna w miejscu gdzie skreca ma taka dziurke dosc duza..wiem z doswiadczenia ze bardzo ciezko odessac jest glebiej tzn wiecej niz do polowy rurki bo czesto cewnik wchodzi prosto w dziurke i poprostu drazni i moze nawet wywolac krwawienie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Wepick Homes worldhotels-in.com 7Days Premium Yibin Riverside Branch worldhotels https://www.worldhotels-in.com Ciechocinek masaże