Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2010-03-03 11:51:22

anysz2

Member

4354711
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 286
Punktów :   

usztywniacz stopy

Czy spotkaliście się z takim usztywniaczem na stopę?
http://www.msrm.pl/medrehab/?st=usztywniacz
Polecono mi to jako pomoc przy prawidłowym ustawieniu stópek - podobno jest wykonany z miękkich materiałów, pompowany powietrzem, lekki. Chyba taki rodzaj "łusek".
Ten w linku to duży rozmiar, ale zapewne można zamówić mniejsze - dowiem się, tylko chciałabym wiedzieć, czy ktoś z was widział to lub używał.

Offline

 

#2 2011-03-07 00:16:40

Frankowi_rodzice

Member

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 18
Punktów :   

Re: usztywniacz stopy

Nie wiem, czy jest ktoś jeszcze zainteresowany tym tematem, jednak sprawdziłam, napisałam i cytuję:

"witam
te usztywniacze sa dla osób dorosłych
przykro mi że nie moge pomóc
czy pytała pani o kinesio tapping z dobrym sucesem wykorzystywany jest w róznych zanikach
pozdrawiam"

To właśnie odpisano mi ze sklepu, który zajmuje się tym sprzętem. Czy ktoś słyszał o kinesio tapping?
Nasz Franek po ćwiczeniach utrzymuję stopę przez kilkanaście minut, potem jednak ona samoistnie opada.
Może taki usztywniacz w wersji bobo byłby dobry?

Offline

 

#3 2011-03-07 11:19:31

gofer73

Administrator

4643120
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 872
Punktów :   
WWW

Re: usztywniacz stopy

o plastrowaniu był tu gdzieś wątek - całkiem sporo osób tego używa, aczkolwiek przy dużej wiotkości efekty są krótkotrwałe...


Gofer Mama Precla SMA I, 8 lat
www.preclowastrona.blox.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
potracheotomii.pun.pl fumigacja cennik melt do udrażniania rur wrocław Ciechocinek restauracja usługi malarskie warszawa cena