Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2007-04-24 14:55:22

gofer73

Administrator

4643120
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 872
Punktów :   
WWW

Zmiany na forum

Jak widzicie trochę na forum przybyło... staram się iść za tym co się tutaj pojawia i dlatego zaproponowałam nowe kategorie: MEDYCZNE aby usystematyzować informacje/  problemy specyficzne dla chorób podstawowych naszych Dzieciaczków (tu znajdzie się wątek na temat kwasu walproinowego). Nie jest to po to aby nas posegregować tylko usystematyzować. Czekam też na propozycje kolejnych tematów do poruszenia. Część ADMINISTRACYJNE ma na celu zebrać w jednym miejscu sprawy, pomysły i skargi związane z kształtem tego Forum. Pamiętajcie moi drodzy, że wy również je tworzycie, dlatego gorąco zachęcam do czynnego udziału w jego formowaniu. I oczywiście czekam na opinie!
PS Bardzo przepraszam Autorki wątku o kwasie walproinowym za zniknęcie czesci postów podczas jego przenoszenia. Moja wina
Ponieważ posty były wartościowe bardzo proszę o choc częściowe odtworzenie informacji. Obiecuję więcej tego nie robić


Gofer Mama Precla SMA I, 8 lat
www.preclowastrona.blox.pl

Offline

 

#2 2007-04-24 16:36:32

Basik

Member

22586075
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 512
Punktów :   

Re: Zmiany na forum

Zmiany mi się podobają , bardziej czytelnie:)

Wpis o badaniach uzupełnię:angel:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel OтeНи Периана worldhotels-in.com https://www.hotelstayfinder.com Ciechocinek wellness pakiety malowanie elewacji warszawa wodomierze wrocław