Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2008-10-24 19:55:15

mrowka

Member

Call me!
Skąd: Głosków k/Warszawy
Zarejestrowany: 2008-07-25
Posty: 23
Punktów :   

ssak ręczny - czy ktoś używał ?

Kochani,
Chciałabym kupic dla Madzi ssak medyczny ręczny (http://www.sklep.medicorpol.com.pl/imag … RECZNY.jpg), myślę, że byłby fajny na spacer czy przy wyjazdach na cwiczenia (mam taki akumulatorowy ale jest duży i ciężki). Czy ktoś z Was używał takiego i ma jakieś doświadczenia ? Słyszałam,  że ma raczej słabą siłę ssania, ale Madzia nie ma gęstej i lepkiej wydzieliny, tylko raczej ślinę, więc może by się sprawdził ?
mrowka

Offline

 

#2 2008-11-08 09:20:42

rudabytom

Member

1022787
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 180
Punktów :   
WWW

Re: ssak ręczny - czy ktoś używał ?

Kochani jak ktoś używa ssaka ręcznego to proszę napiszcie bo też zastanawiam się nad kupnem takiego ssaka ... bo my mamy ssak na akumulator ale Magda jest coraz większa  i coraz więcej waży i już teraz mam problem jak mam to wszystko znosić żeby iść do lekarza lub na spacer... ale nie wiem czy te ssaki ręczne sprawdzają się odsysaniu... bo Magda ma mało wydzieliny niekiedy w ogóle jej nie muszę jej odsysać ale ssak zawsze muszę nosić... Dlatego proszę jak ktoś używa takiego ssaka to niech napisze i jak może to niech napisze jaki ma model...Dziękuje...


http://madzia-marcinek.cba.pl/

Offline

 

#3 2008-11-08 10:58:01

mamaIgiełki

Member

Zarejestrowany: 2008-07-23
Posty: 16
Punktów :   

Re: ssak ręczny - czy ktoś używał ?

My używamy ssaka nożnego firmy Ambu nazywa się TWIN PUMP i jest bardzo dobry, bo mocno ssa. Jest niezawodny nawet gdy dziecko dużo się zapluwa. Obawiam się że ręczny ssak może być za słaby, zwłaszcza jak coś się dzieje... Ja dostałam dofinansowanie od PFRON-u z programu łamania barier technicznych, dali 700 zł, ssak kosztuje 1000zł . Drogo ale jesteśmy bezpieczni poza domem i nie muszę dźwigać akumulatorowego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz FĂĽrbo Ocean Dream Studio Blue ĐĄĐ°Đ˝-Джованни-Ротондо Ciechocinek wellness pakiety malowanie elewacji warszawa wodomierze wrocław