Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2008-10-16 18:37:27

rudabytom

Member

1022787
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 180
Punktów :   
WWW

Encefalopatia....

Hej..we wrześniu byłam w szpitalu z Madzią na oddziale neurologii... ponieważ miałam zalecone wykonanie rezonansu głowy.... sam pobyt tam to był koszmar bo na dzień dobry pokłuciłam się z ordynatorką ponieważ jak ustalałam termin to zgłosiłam że mam na skierowaniu zalecone wykonanie rezonansu a ordynatorka powiedziała mi że oni tego badanie nie robią na zawołanie wiec powiedziałam jej żeby dała mi to na piśmie że nie wykona badania które moja córka ma zlecone od lekarza neurologa...... wiec miałam już w ordynatorce wroga... ale tym się nie przejęłam... ważne że w końcu wykonano badanie... i wynik był nie za ciekawy... jak można tak nazwać to...ponieważ wyszło że Madzia ma Dziecięce porażenie mózgowe......... byłam przerażona bo mam już syna który ma Dziecięce porażenie mózgowe... ale ostatnio byłam u lekarki do spraw rehabilitacji i po rozmowie z nią Madzi stwierdzona encofalopatie.... ponieważ lekarka powiedziała że Madzia neurologiczne rozwija się super wiec DzPM to za dużo powiedziane u niej.... niestety jak czytałam na internecie na temat encefalopatii to byłam przerażona wiec wolę nie czytać więcej.. ale może kto z was ma dziecko lub zna dzieci które maja też takie rozpoznanie...Pozdrawiam Iza Magda i Marcin .....



http://madzia-marcinek.cba.pl/

Offline

 

#2 2008-10-17 11:57:11

motylek

Member

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 58
Punktów :   

Re: Encefalopatia....

Witam.Moja córcia ma encefalopatie niedotlenieniowo-niedokrwienną..chce ci napisać że są różne stopnie encefalopatii,oraz istnieje encefalopatia postepująca lub nie.Oliwia ma niestety trzeciego stopnia ,czyli tą bardzo ciężką.:(Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2008-10-17 13:39:19

rudabytom

Member

1022787
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 180
Punktów :   
WWW

Re: Encefalopatia....

magda ma napisane rozpoznanie śladowa dipareza spastyczna po przebytej encefalopatii niedotleniowo-niedokrwiennej czy możesz mi to jakoś wytłumaczyć co to znaczy... Dziękuję bardzo Iza

Offline

 

#4 2008-10-18 14:05:28

motylek

Member

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 58
Punktów :   

Re: Encefalopatia....

Jak zwykle słowa kosmiczne, ja nazwy choroby musiałam  napisac ,żeby sie nie pomylić .napisałam ci na gg.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Ĺ˝ilina przegrywanie kaset vhs łódz mapa fotowoltaiki hotele w Ciechocinku https://automax.waw.pl malowanie domu warszawa cena