Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2008-09-05 12:29:03

sister

Member

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 26
Punktów :   

Pytanie?

Kochani! Mam pytanie. 16 września jedziemy z Wiktorią do Warszawy na próbę wyciągniecia rurki. Czy macie może namiary na jakieś niedrogie kwatery, gdzie możnaby wziąć prysznic, zostawić bagaże czy przespać się. My jesteśmy z Gdyni i nie bardzo jesteśmy zorientowani w stolicy. Wiadomo,że większość czasu spędzać będziemy w szpitalu i zawsze jedna osoba będzie spała z dzieckiem , ale umyć się gdzieś trzeba  A może szpital na Litewskiej dysponuje jakimiś miejscami hotelowymi? Bardzo proszę o odpowiedź . Pozdrawiam . Asia

Offline

 

#2 2008-09-05 17:54:34

mirka

Member

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-09-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: Pytanie?

spróbujcie wejść an strony  hoteli Atos Portos Aramis, to jedne z tańszych hoteli (rodem z lat 70 w wyposażeniu). są stosunkowo blisko  szpitala na Litewskiej, jeśli tam jedziecie na konsultacje. Około 20 minut od centrum 1 autobusem.

Offline

 

#3 2008-09-05 20:53:00

hsynowiec

Member

7355407
Skąd: Krzyż Wielkopolski
Zarejestrowany: 2007-03-30
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Re: Pytanie?

W szpitalu na Litewskiej na oddziale umyć sie tez jest gdzie,sa w sumie dwie łazienki z prysznicem wiec problemu nie powinno byc. Jest tez kuchnia,lodówka,blisko jest sklep spożywczy.
Fakt że z dzieckiem moze być tylko jedna osoba wiec jakaś kwatera by sie przydała.Niestety ja sie nie orientuje ale pewnie wam ktoś poradzi.
Powodzenia z rurką!
P.s. jakbyście spotkali na oddziale Marte z Kubą (mają byc 23 września) to pozdrówcie ich od nas!Tzn od Hanki i Kuby

Ostatnio edytowany przez hsynowiec (2008-09-05 20:53:37)

Offline

 

#4 2008-09-06 10:17:42

sister

Member

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 26
Punktów :   

Re: Pytanie?

Dziękuję za informacje. Jak spotkam Martę , to na pewno pozdrowię. Sama jestem ciekawa co z rurką. Boję się bardzo ale jestem pełna nadziei. Haniu może przyślesz mi na maila swój nr telefonu? Mam kilka pytań. Pozdrawiam . Asia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
MANGO LODGE Проживание Монтальчино Résidence Asma Проживание Бермудские острова pakiet wellness Ciechocinek