Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#16 2009-09-08 21:59:22

anysz2

Member

4354711
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 286
Punktów :   

Re: leżak do kąpieli

Czy ten leżak do kąpieli można używać w brodziku prysznicowym - chcę w łazience zrobić brodzik o wymiarach 120x80cm, na całej długości boku 120cm będzie dostęp do kabiny, ale się zastanawiam, czy to wystarczy, żeby wygodnie ułożyć leżaczek i na nim dziecko. Ile miejsca na długość zajmuje taki leżaczek z usadzonym delikwentem?
Jakoś wydaje mi się ,że wygodniej będzie umyć młodego w dużej kabinie niż w wannie, ale może się mylę. Ktoś myje dziecko pod prysznicem?

Offline

 

#17 2009-09-09 16:35:28

mirka

Member

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-09-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: leżak do kąpieli

Pewnie prysznic jest ok (pomijając, ze wg mnie  strasznie siebie ochlapiesz myjąc delikwenta prysznicem w brodziku), Myślę, że spokojnie w 120 cm  zmieści się siedzące/leżące na leżaczku dziecko. Ale wsadzenie do wody prawie w całości dostarcza niesamowitych wrażeń, można chlapać rękami, poruszać nogami, bawić się pływającymi gadżetami (ryby i statki do tej pory zajmują ważne miejsce w naszej łazience - pomimo, że nasz starszy zdrowy syn  ma juz prawie 7 lat, młodszy wentylowany też używa wannowego oprzyrządowania). wanna to nie tylko miejsce mycia ale przede wszystkim terapii i dostarczania różnorodnych wrażeń naszym dzieciom, które wielu wrażeń i doświadczeń z racji niepełnosprawności będą  i są pozbawione. Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki Szamba betonowe Hrubieszów BetonovĂŠ JĂ­mky ČervenĂ˝ Kostelec pakiet wellness Ciechocinek