Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2007-09-05 22:08:45

hsynowiec

Member

7355407
Skąd: Krzyż Wielkopolski
Zarejestrowany: 2007-03-30
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Malutka

Przemiosłam tutaj post Malutkiej bo był w miejscu mało widocznym.
Oto on:


Witam wszystkich bardzo serdecznie.Studiuje pedagogike,a mój nażoczony jest ratownikiem medycznym,oprócz tego pracuję w szpitalu w Warszawie na oddziale laryngologii dziecięcej,i mam przyjemność przebywać wsród dzieci z rureczkami...i to własnie one były inspiracją do tego co zamierzam zrobić a mianowicie:chciałabym otworzyć szkole badz przedszkole ktore głownie byloby nastawione dla dzieci z rureczkami,poniewaz wiem ze sa klopoty z dostaniem sie do takich placówek,pewnie z powodu braku kwalifikacji i wogole pojecia o rureczkach:) dlatego chciałabym poznać waszą opinie na ten temat drodzy rodzice,byłabym wdzieczna za wszystkie rady i opinie od was.Chciałabym również starać sie o dofinansowanie z uni europejskiej poniewaz koszt zwiazany z otworzeniem takiej placówki bedzie dosc duzy,potrzene bedzie specjane pomieszczenie gdzie moglabym zapontować próżnie,ssaki,zapas rurek,cewników,nawilżaczy,zestawu przeciwstrzasowego,i wiele wiele innych potzrebnych rzeczy ktore niestety kosztują.Może ktoś z was kochani posiada możliwosc dowiedzenia sie o takich dodacjach? z góry bardzo dziekuję za wszystkie rady i pozdrawiam serdecznie.


Offline
Raportuj


Widze ze tutaj zajrzałaś.Witam goraco!!!!!Forum jest świetne!!!

Ostatnio edytowany przez hsynowiec (2007-09-05 22:11:39)

Offline

 

#2 2007-09-06 11:19:18

gofer73

Administrator

4643120
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 872
Punktów :   
WWW

Re: Malutka

Droga Malutka, pomysł może i dobry, wszak nasze dzieciaczki też mają potrzeby socjalizowania się i nie można im odmówić kontaktu z innymi dziećmi oraz fachowych wychowawców.

Zastanawiałaś się może czy to przedszkole miało by byc dla dzieci tylko z rurką czy też dla dzieci pod respiratorem?

Inną sprawą jest zapewnienie odpowiedniej, przeszkolonej opieki. Wiele dzieci z rurka cierpi równiez na poważne dysfunkcje ruchowe i potrzebuje stałej opieki oraz indywidualnego podejscia.
Czy masz już plan jak taka opieka miałaby wyglądać?

No i oczywiście możliwość dotransportowania takiego malucha do przedszkola.

Wiem że podobne przedszkole już działa w Warszawie niestety nie pamiętam gdzie. Jakoś sobie radzą  finansowo, moze oni Ci podpowiedzą gdzie uderzyć o pieniądze?
Zapytam się dziś osoby, która mi o tym przedszkolu mówiła (bo tam pracowała) gdzie to jest i dam znać


Gofer Mama Precla SMA I, 8 lat
www.preclowastrona.blox.pl

Offline

 

#3 2007-09-08 10:49:18

malutka

New member

2714242
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Malutka

DZIEkuje bardzo za zainteresowanie...jesli chodzi o pomoc medyczna to napenwo by byla,no bo jakze inaczej:)a jesli chodzi o respiratory to szczerze mowiac nie myslalam o tym ale to tez dobry pomysl,glownym moim zalozeniem jest pomoc takim dziecia a rozniez pokazac ze takie dzieci tez potrzebuja wychowania edukacyjnego,i jest to wykonalna,a to wszystko po to by w przyszlosci powstawalo duzo takich przedszkoli lub szkoł,żeby ludzie sie nie bali,bo niestety zacofanie jest ogromne...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Szamba betonowe Kolonowskie Szamba betonowe Hrubieszów Szamba betonowe Wyśmierzyce Ciechocinek spa weekend dla dwojga