Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2015-07-06 09:22:43

msowd

New member

Zarejestrowany: 2015-06-30
Posty: 2
Punktów :   

Ośrodek Wentylacji Domowej

Jesteśmy specjalistyczną firmą medyczną zajmującą się opieką długoterminową nad pacjentami, którzy z powodu niewydolności oddechowej używają respiratora w domu. Nasza opieka polega na ocenie wskazań i kwalifikacji do takiej terapii, a następnie leczeniu respiratorem pod nadzorem lekarskim i pielęgniarskim, prowadzonym przez doświadczonych w terapii domowej specjalistów w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii oraz na świadczeniach fizjoterapeutycznych w domu chorego. Zapewniamy i dostarczamy niezbędny do terapii respiratorem sprzęt medyczny oraz nadzór techniczny nad jego sprawnością. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa pacjentów Ośrodek informuje jednostki zarządzania kryzysowego oraz zakłady energetyczne o chorych wentylowanych mechanicznie na danym terenie, a tym samym potrzebie  zabezpieczenia prądu w przypadku braku zasilania lub wystąpienia innej sytuacji kryzysowej (klęski żywiołowej).
Opiekę medyczną świadczymy nieodpłatnie, na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Działamy od 10 lat i opiekujemy się blisko 300 chorymi w 6 województwach (kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim, opolskim, świętokrzyskim), w tym chorymi na SMA.
Oprócz wentylacji domowej, zajmujemy się również żywieniem dojelitowym w warunkach domowych, w województwie kujawsko-pomorskim.
Leczymy dorosłych i dzieci.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Medycyna Specjalistyczna Sp. z o.o.
Ośrodek Wentylacji Domowej
ul. Rynkowska 2, 85-503 Bydgoszcz
tel./fax 52 524 62 04
tel. 606 575 048
e-mail: biuro@wentylacjadomowa.pl

Zapraszamy również na nasze strony:
www.wentylacjadomowa.pl
www.facebook.com/wentylacjadomowa

Ostatnio edytowany przez msowd (2015-08-19 08:47:29)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://czerwionka-leszczyny.polskie-szamba-betono motorowcy.edu.pl motoryza.edu.pl poradnikseo.edu.pl Tanie noclegi Zamość, hotele Zamość przedszkole Piła torby papierowe Piła grzejniki kermi we wrocławiu Kredyt pozabankowy www.gabinety-stomatologiczne.info.pl