Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2015-04-20 17:55:38

 CzaRna86

Member

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 97
Punktów :   

Hotele lub noclegi blisko ul Medyków w Katowicach.

Witajcie

Może ktoś poleci miejsce do przenocowania blisko szpitala w Katowicach, ulica Medyków?
Będziemy tam na koniec maja. Musimy wyjechać dzień wcześniej i dlatego gdzieś trzeba będzie przenocować.
Poza tym istnieje możliwość, że Micha zostawią na dzień-dwa (lub więcej) i taki pokój przydałby się bliżej szpitala właśnie... W necie szukałam, ale ciężko się dokopać do konkretnych informacji.


Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi

Offline

 

#2 2015-04-20 18:13:08

 kasiac1973

Member

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 241
Punktów :   

Re: Hotele lub noclegi blisko ul Medyków w Katowicach.

W GCZD w Katowicach jest możliwość wynajęcia pokoju cena za dobę 30 zł o ile będą jakieś wolne miejsca.Oprócz tego niedaleko jest możliwość przenocowania u sióstr zakonnych przy bazylice (jak tam będziesz to zapytaj miejscowych).O hotelach nic nie wiem niestety.Ale ty jako mama możesz nocować z dzieckiem na sali,gorzej z partnerem.
Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2015-04-28 17:59:32

 CzaRna86

Member

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 97
Punktów :   

Re: Hotele lub noclegi blisko ul Medyków w Katowicach.

Tak, ja wiem że mogę nocować na sali Tyle, że jedziemy tam dzień wcześniej i musimy przenocować gdzieś.
Natomiast jeśli zostaniemy w szpitalu dłużej, to właśnie ojciec Michała (już nie mój partner, całe szczęście) musi wynająć pokój, by zmieniać mnie w dzień.

Hmm....poszukam jeszcze. Może jakiś hotel jest niedaleko szpitala. Ciężko będzie coś czuję

Offline

 

#4 2015-08-05 22:24:11

Boggle54

New member

Zarejestrowany: 2015-08-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Hotele lub noclegi blisko ul Medyków w Katowicach.

Bardzo robry hotel w katowicach możecie znaleźć na stronie apartamentykatowice.eu
Sama często korzystam z tej strony jak jadę do Katowic

Offline

 

#5 2015-11-02 18:23:07

 CzaRna86

Member

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 97
Punktów :   

Re: Hotele lub noclegi blisko ul Medyków w Katowicach.

O przyda się w grudniu kolejna wizyta.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs łódz www.berlin-hotel.pl Wohnen am SĂźdstrand - Ferienwohnung 1 7 Home away from home #1 fryzjer dla psów gliwice pakiety spa Ciechocinek transferpolska poxilina wrocław