Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2015-03-09 14:30:39

Ewelina

Member

Zarejestrowany: 2014-10-18
Posty: 15
Punktów :   

pobyt w GCZD

Witam,
jest tu sporo mam, które mają za sobą pobyt w GCZD. Chciałabym zapytać o praktyczne rady dotyczące przygotowania do pobytu na oddział laryngologii. Wybieramy się tam pierwszy raz i dowiedziałam się, że nie można wnosić swojego: materaca, śpiwora itd. Czyli nawet dla dziecka nie można wnieść poduszki? Czy rodzice faktycznie dostają koc i poduszkę? a może macie jeszcze jakieś inne praktyczne uwagi? Synek ma skończony rok, ale wyparzamy mu butelki. Myślę, że nie będzie z tym problemu? No i jeszcze jedno pytanie, czy w szpitalu jest możliwość noclegu dla rodziców? ja będę spać przy dziecku, a mąż musi coś znaleźć.

Offline

 

#2 2015-03-12 14:18:58

 kasiac1973

Member

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 241
Punktów :   

Re: pobyt w GCZD

W GCZD jest możliwość noclegu na parterze szpitala, bo są pokoje dwuosobowe do wynajęcia tzn.w jednym pokoju śpi albo dwóch mężczyzn,albo dwie kobiety.Doba kosztuje 30 zł.A gdyby nie było wolnych miejsc to niedaleko jest klasztor zakonnic i ponoć tam też jest możliwość przenocowania.Jeśli chodzi o nocleg na oddziale z dzieckiem to teraz nastąpiły tam zmiany.Ja na Twoim miejscu wzięłabym chociaż karimatę i śpiwór,może panie pielęgniarki przymknął na to oko albo jak dziecko położą na większe łóżko to po prostu będziesz spała z dzieckiem-ja tak robię z tym że mój synek ma już 5 lat.
Na oddziale znajduje się też kuchnia z mikrowelą i czajnikiem także butelkę sobie spokojnie wyparzysz a nawet zjesz tam sobie posiłki.
Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2015-03-12 19:56:44

Ewelina

Member

Zarejestrowany: 2014-10-18
Posty: 15
Punktów :   

Re: pobyt w GCZD

dzięki wielkie za cenne informacje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder.com Seaside Serenity Retreat Boende Guinea-Bissau Ciechocinek wellness pakiety malowanie elewacji warszawa wodomierze wrocław