Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2014-04-01 22:20:56

larysa

New member

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 1
Punktów :   

Witam !

Chciałam się przywitać, jestem mamą 10 cio miesięcznego Olafka od 3 mc życia z rurką obecnie jesteśmy od listopada w domu pod opieką sue ryder. Olafek jest dzieckiem wiotkim mimo wielu badań diagnozy nie mamy! OD RAZU PRZY OKAZJI CHCIAŁAM ZADAĆ PYTANIE CZY WASZE DZIECIACZKI MAJĄ PSEUDOMONAS??? JEŚLI TAK CZY JAKOŚ SIĘ PRÓBOWALIŚCIE TEGO POZBYĆ?? MOŻE KTOŚ SZCZEPIŁ SWOJE DZIECKO SZCZEPIONKĄ PSEUDOVAC???                     
                                                                                                                         pozdrawiam gorąco

Offline

 

#2 2014-04-03 16:00:22

 lula26

Member

Skąd: legnica
Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 252
Punktów :   

Re: Witam !

Witamy serdecznie wiele dzieci ma pseudomonasa  a rurce ma Laurę diagnozowaliśmy 4 lata nim sie udało.pozdrawiamy.

Offline

 

#3 2014-04-03 17:07:13

 Kaska

Member

3704188
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 320
Punktów :   

Re: Witam !

Witamy serdecznie. Kaska z Kubkiem

Offline

 

#4 2014-04-05 11:24:59

 kasiac1973

Member

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 241
Punktów :   

Re: Witam !

Witamy i my.Pseudomonasa ma prawie każde dziecko które często jest hospitalizowane czy też długo przebywało na OIOMie,a szczególnie te które mają tracheo.My też mamy i pseudomonasa i serratię.O tym problemie pisano na tym forum także możesz sobie poszperać i na pewno coś znajdziesz.Jeśli chodzi o Pseudovac to słyszałam,że jest dobra ale nigdy jej nie zastosowaliśmy,bo prawdopodobnie dopóki będzie rurka to bakteria i tak będzie sobie pomieszkiwała.Dopiero po zamknięciu jest szansa że się bakteria "upierdliwa" wyprowadzi.Pozdrawiam serdecznie Kaśka z Marcinkiem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Stor lejlighed til 6 personer https://www.hotelstayfinder.com/ https://www.hotels-world.pl Haus Heidelbeere 26 spa Ciechocinek