Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#16 2014-10-25 13:39:20

 kasiac1973

Member

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 241
Punktów :   

Re: Błąd przy intubacji, prokuratura, czyli walka z wiatrakami

To prawda że niektórzy nie poczuwają się do odpowiedzialności.U nas też można by było wytknąć wiele błędów zaczynając przede wszystkim od ginekologa,który niczego się nie dopatrzył.Drugi ginekolog (oferma losu) nie potrafił mi zrobić cesarki (a powinien) musiałam rodzić siłami natury w 37 tyg.ciąży.Potem zaintubowanie (ale tu naprawdę mieli problem bo Marcin miał zarośnięty przełyk i przetokę),a najgorzej potraktowali Cinka laryngolodzy,którzy wykonali o 2 miesiące (2 reanimacje) tracheo za późno.
Także duuuuuuużo by mówić na profesjonalizm co niektórych doktorków.Jednak nie wiem czy chciałabym ciągnąć tą całą procedurę oskarżania kogokolwiek bo jak słyszę i widzę jak inni to przechodzą to po prostu-MASAKRA.
Ale jak to mówią: nigdy nie mów nigdy.
Życzę Wam dużo cierpliwości i wytrwałości,a przede wszystkim zdrówka.Pa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zbiorniki na wodę deszczową Gubin Canto del Mar #20 wonderful and distinctive villa that you will love Kenia www.hotels-world.pl hotel wellness w Ciechocinku