Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#16 2013-11-24 11:37:12

 Kaska

Member

3704188
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 320
Punktów :   

Re: UDANA DEKANIULACJA !! :)

Jesli Cię to pocieszy, to nie jesteś jedyna:)))))))) Kasieńko, ja myślałam, że jak wyjęli rurę to już najgorsze mam za sobą, a przez kolejne kilka miesięcy spaliśmy na zmianę, bo przecież sprawdzalismy czy młody oddycha:) Każda infekcja to strach, czy sobie poradzi. Nie mniej jednak tym przełomowym momentem była dekaniulacja. Kubek biegał po całym szpitalu, pokazywał dziurkę i powtarzał "nie ma". To była jedna z tych chwil, których się nie zapomina

Offline

 

#17 2013-11-30 17:51:47

 kasiac1973

Member

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 241
Punktów :   

Re: UDANA DEKANIULACJA !! :)

Wiem Kasiu,że wyjęcie rurki to nie tylko radocha,ale też strach jak sobie poradzi dziecko z odkrztuszaniem flegmy,oddychaniem i w najgorszym wypadku infekcjami,a nasz Marcin niestety jest na nie bardzo podatny.Wierzę,że przeżywałaś to wszystko bardzo mocno.Ja też na pewno będę

Ostatnio edytowany przez kasiac1973 (2013-11-30 17:52:16)

Offline

 

#18 2013-12-09 08:37:03

 Kaska

Member

3704188
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 320
Punktów :   

Re: UDANA DEKANIULACJA !! :)

Kasienko, mysle ze wszyscy rodzice dekaniulowanych maluchow przechodza to samo. Nie znalazlam na forum watku o "po dekaniulacji". Wszyscy chca, co oczywiscie jest zrozumiale, jak najszybciej wyjac rure uwazajac, ze wszystko juz bedzie ok (ja tak myslalam, ze zaczynamy od nowa juz bez problemow). Nie było latwo, ale radosc z pozbycia sie rury, przycmila problemy wynikajace z jej wyjecia:) Kasienko, zbliza sie chyba temin Waszej wizyty w Katowicach. Jak Mlody sobie radzi i kiedy dokladnie jedziecie? Pozdrawiam

Offline

 

#19 2013-12-09 15:23:28

 kasiac1973

Member

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 241
Punktów :   

Re: UDANA DEKANIULACJA !! :)

Pierwszy termin mamy na 7.01 a z korkiem radzi sobie w miarę dobrze ale wytrzymuje tylko 2 godziny,przynajmniej na razie Jednak najpierw jedziemy do Gdańska na pasaż przewodu pokarmowego,żeby wykluczyć refluks żołądkowy.Jedziemy najprawdopodobniej 17.12.Zobaczymy co z tego wyniknie.
Pozdrawiam-Kasia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hotelstayfinder.com Modern 3Bed House in the heart of Swetes village Al bader villa Lulu’s Apartment in the Heart of Prishtina Hotels Sankt Leonhard im Pitztal spuszczel domowy dentysta rydułtowy wodomierze wrocław cena