Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2012-08-10 15:16:33

depria

New member

Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 2
Punktów :   

WITAJCIE !!!!!!!! MAM PILNE PYTANIE?????

WITAM WSZYSTKICH.

CHORUJĘ NA NIEWYDOLNOŚĆ ODDECHOWĄ-KRĄŻENIOWĄ. PILNIE POTRZEBUJĘ PRZENOŚNEGO KONCENTRATORA TLENU, ŻEBY MÓC JAKOŚ FUNKCJONOWAĆ. POTRZEBUJĘ 24 GODZ. NA DOBĘ BYĆ PODŁĄCZONA POD TLEN. BEZ TEGO URZĄDZENIA NIE MOGĘ WYJŚĆ POZA MÓJ DOM. JESTEM W NIM UWIĘZIONA JAK W WIĘZIENIU, A MUSZĘ PRZECIEŻ JEŹDZIĆ DO LEKARZY, W ODWIEDZINY DO RODZINY CZY CHOĆBY NA ZWYKŁY SPACER, CO DLA ZDROWEGO CZŁOWIEKA JEST CZYMŚ NORMALNYM. WIEM, ŻE TO FORUM, JEST DLA LUDZI PO TRACHEOTOMII ALE MI ONA JUŻ RAZ GROZIŁA I BOJĘ SIĘ ŻE ZNOWU MI BĘDZIE GROZIĆ, A TEGO ABSOLUTNIE NIECHCE. PODJEŁAM JUŻ DECYZJĘ, ŻE NA TO NIGDY SIĘ NIE ZGODZĘ, ROZUMIEM, ŻE WY NA TO SIĘ ZDECYDOWALIŚCIE. KAŻDY DECYDUJE O SWOIM ŻYCIU. JA MAM NADZIEJĘ, ŻE GDYBYM STRACIŁA PRZYTOMNOŚĆ, TO NIKT TEGO NIE ZROBI MI WBREW MOJEJ WOLI. JUŻ KIEDYŚ MIAŁAM RURKĘ W GARDLE I TO BYŁ DLA MNIE HORROR. NIGDY WIĘCEJ SIĘ NA TO NIE ZGODZĘ, JESTEM TEGO PEWNA NA 100%. OBECNIE MAM STACJONARNY KONCENTRATOR TLENU I RESPIRATOR NIEINWAZYJNY, W PCPR KAZALI MI SIĘ DOWIEDZIEĆ W JAKICH WOJEWÓDZTWACH I POWIATACH ZGADZAJĄ SIE NA DOFINANSOWANIE TEGO PRZENOŚNEGO KONCENTRATORA, BO TO JEST DROGI SPRZĘT. DLATEGO PROSZĘ WAS, JEŚLI WIECIE NAPISZCIE MI?????
CZEKAM NA WASZE ODPOWIEDZI. IM SZYBCIEJ TYM LEPIEJ. MOŻECIE TEŻ NAPISAĆ MI MAILA NA MÓJ EMAIL: depria@o2.pl

Offline

 

#2 2012-08-10 21:43:00

 lula26

Member

Skąd: legnica
Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 252
Punktów :   

Re: WITAJCIE !!!!!!!! MAM PILNE PYTANIE?????

niestety my nie umiemy ci pomóc ale trzymam kciuki byś jak najszybciej znalazła pomoc.

Offline

 

#3 2012-08-11 15:06:19

 kasiac1973

Member

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 241
Punktów :   

Re: WITAJCIE !!!!!!!! MAM PILNE PYTANIE?????

Spróbuj może postarać się o dofinansowanie przez jakąś fundację np.polsat czy wielką orkiestrę św.pomocy.A z jakiego województwa jesteście bo my jesteśmy z pomorskiego i nam zrefundowali sprzęt tzn.ssaka i nawilżacz w 80%.Drugiego  ssaka zrefundowała nam fundacja polsatowska tylko trzeba złożyć trochę papierów i poczekać min.1 miesiąc.Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Stolberg Rest Easy Inn Noclegi SantĘźAgata sui Due Golfi hotel wellness w Ciechocinku